Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Korg microKorg S

Syntetizátor
Kód produktu:3422
Výrobca:Korg
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 519,00 € Vaša cena: 489,00 € Ušetríte: 30,00 €

KORG microKorg S

 

SYNTHESIZER / Vocoder

Vytvorte svoj zvuk a prineste ho kamkoľvek. microKORG S nadväzuje na úspechy svojho predchodcu.

Od svojho predstavenia v roku 2002 sa vďaka špičkovej kvalite zvukov, jedinečnému dizajnu a ďalším funkciám stal microKORG novým štandardom medzi analóg modelingovými syntetizátory. Za tú dobu si našiel miesto v pracovniach hudobníkov po celom svete, stal sa jedným z najobľúbenejších syntetizátorov a v nastolenom trende chce vďaka novej verzii ďalej pokračovať.

Nový microKORG S je osadený reprosystémem 2 + 1 s výkonom, ktorý by ste u nástroje tejto veľkosti nečakali. Zvonku zaujme elegantný biely motív, pod ktorým sa u microKORG S skrýva veľmi flexibilné zvukový engine, ponúkajúca brutálnu silu a napriek tomu jednoduché ovládanie.

Vstavaný reproduktorový systém 2 + 1 zaisťuje bohatý a plný zvuk pri akejkoľvek hlasitosti

Do kompaktného tela microKORG je vstavaný prekvapivo účinný ozvučovací systém, skladajúci sa z dvoch stereo reproduktorov a subwoofera pre zvýraznenie nízkych frekvencií. Šasi nástroja využíva úplne novú štruktúru, ktorá v kombinácii s bass refelexovým usporiadaním naplno využíva všetky prednosti obsiahnutých reproduktorov, ktoré tak môžu podávať zvuk veľmi čisto a vrátane hutných basov. Vďaka možnosti napájania batériami tak tento ozvučovací systém umožňuje efektívne používať syntezátor dokonca aj na miestach, kde nie je elektrický prúd alebo iný, externý ozvučovací systém.

Pretože box s reproduktormi je zapracovaný priamo do šasi nástroja, môžete ich vibrácie cítiť končekmi prstov. Táto spätná väzba umožňuje reagovať na najjemnejšie zmeny dynamiky podobne ako u akustických nástrojov alebo u elektrického piana.

Rozšírená kapacita pamäte, nové programy a užívateľské programy

Kapacita pamäte je proti pôvodnému modelu microKORG výdatne rozšírená. Bolo pridané celkom 64 kvalitných presetových programov, obsahujúcich napríklad zvuky elektrických pián alebo bás, ktoré reagujú na trendy súčasnej hudobnej scény. Okrem toho je tu novo k dispozícii aj 64 pozícií pre užívateľské programy, do ktorých si môžete uložiť vlastné vytvorené programy (takže nemusíte prepisovať programy presetové). Proces tvorby zvukov je tak opäť o niečo ľahšie: vyberiete zvuk aký sa vám páči a potom ho editujete.

Funkcia Favorite Select

K dispozícii je nová funkcia Favorite Select, vďaka ktorej je možné predvoliť osem obľúbených programov. Tie si potom môžete okamžite vyvolať, čo výrazne uľahčí napríklad živé vystúpenia.

Elegantný nový dizajn odkazuje na pôvodný model

Charakteristický tvar pôvodného microKORG je obľúbený už viac ako desať rokov. Hoci sú u microKORG S pridané reproduktormi, stále svojím vzhľadom a kompaktnými rozmermi odkazuje na tohto svojho úspešného predchodcu. Čelný panel je zvýraznený elegantným bielym motívom, ktorý vkusne dopĺňajú postranné panely z javorového dreva.

Všetky funkcie pôvodného microKORG, plus mnoho ďalšieho

Nový model prináša všetky funkcie a možnosti pôvodného microKORG, vrátane ľahkej voľby programov, efektívnej editácie zvuku, vokodéru s dodávaným miniatúrnym mikrofónom alebo možnosťou napájania batériami, vďaka ktorej je možné syntezátor používať prakticky kdekoľvek. microKORG S tak je možné využívať skutočne všestranne - napríklad ako prvý syntezátor pre hudobného začiatočníka (ktorý ocení najmä jednoduché ovládanie), ako sekundárny syntezátor pre živé vystúpenia alebo ako zvukový modul pre hudobnú produkciu - microKORG S bude aj naďalej hrať úlohu na hudobnej scéne po mnoho diaľke rokov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia