Kategórie
 
 
 
 
 

Roland TD-50

Modul eletronických bcích
Kód produktu:3266
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 5 dní
Bežná cena: 2.679,00 € Vaša cena: 2.549,00 € Ušetríte: 130,00 €

Roland TD-50

 

PROFESIONÁLNY BICÍ ZVUKOVÝ MODUL PRE PROFESIONÁLNE HRANIE A PRÁCU V ŠTÚDIU

 

Ako ambiciózny profesionálny bubeník viete, že čokoľvek okrem toho najlepšieho vás bude len brzdiť. Predstavujeme vám zvukový modul Roland TD-50, vlajkový model našej série V-Drums, vytvorený pre špičkové koncertné hranie, intenzívne cvičenie a efektívnu štúdiovú prácu. Náš nový modul TD-50 s technológiou Prismatic Sound Modeling prináša úplne nové zvuky Roland, ktoré vás príjemne prekvapia. Nový špičkový procesor je doplnený o 3 digitálne vstupy pre pripojenie nových digitálnych Padov: malý bubon PD-140DS a ride činel CY-18DR s viacprvkovým snímacím systémom. Vďaka rozsiahlym možnostiam editácie parametrov a flexibilnej konektivite môžete dosiahnuť všetko, pre čo sa rozhodnete. Zvukový modul Roland V-Drums TD-50 je voľba profesionálov. • Vlajkový zvukový modul s nevídanými výrazovými možnosťami
• Viac ako 400 dynamických a expresívnych nástrojov v najvyššej kvalite
• Nový zvukový modul TD-50 s technológiou Prismatic Sound Modeling 
• 3x nový USB vstup pre digitálne Pady - 14" malý bubon PD-140DS a 18" ride činel CY-18DR s viacprvkovým snímacím systémom.
• Prehrávanie vlastných samplov z SD karty 
• Audio USB Interface (10-out/4-in) pre viacstopové nahrávanie s využitím jediného kábla 
• Master výstup (XLR) a 8x Direct Out (TRS) pre pripojenie k PA systému
• Metronóm s tichým odpočítaním plus audio rekordér/prehrávač pre vaše cvičenie
• Funkcia Audio pre zaznamenanie a export nahrávok vášho hrania
• Pokročilý V-Edit systém pre prispôsobenie zvukov 


 

Dynamická technológia Prismatic Sound Modeling vdýchne vášmu zvuku život


Skvelí bubeníci potrebujú skvelý výkon Nový TD-50 je špičkový zvukový modul s technológiou Prismatic Sound Modeling - každý jeden prejav vášho hrania a štýlu je snímaný a reprodukovaný s neuveriteľným detailom. V spolupráci s novými digitálnymi Padmi a činelmi dokáže modul TD-50 dodať vášmu elektronickému Kitu úžasne živé a expresívne zvuky.
 

Prispôsobte si váš zvuk pre live hranie aj prácu v štúdiu


TD-50 je pripravený na akýkoľvek hudobný scenár a obsahuje vstavané Kity, s ktorými sa nestratíte. Tento špičkový modul umožňuje aj rozsiahle prispôsobenie nastavení, vrátane základných nastavení blán a korpusov, vrstvenie interných a používateľských samplov, plus k tomu nastavenie "overhead" mikrofónov a priestorového dozvuku. Na dokonalé doladenie zvuku môžete využiť kompresor a 3-pásmový EQ (nezávisle na jednotlivých Padoch) a tri samostatné multiefektové sekcie umožňujú "zavesiť" na vybrané bubny niektorý z 30 typov efektov (napr. Delay, Flanger, Saturator a ďalšie). Dvojpásmový multi-kompresor a 4-pásmový EQ na výstup umožňuje upraviť celkový dynamický prejav a vyváženie podľa toho, či hráte na pódiu alebo v štúdiu. S novou funkciou Snapshot môžete rýchlo vyhodnotiť a porovnať akékoľvek úpravy vašich zvukov ešte pred uložením.
 

Rýchle ozvučenie vďaka priamemu PA pripojeniu a 8 priamym výstupom


Ak hráte koncerty každý večer, s TD-50 je ozvučenie a pripojenie otázkou chvíle. Je to prvý zvukový modul Roland, vybavený symetrickým XLR Master výstupom. Umožňuje pripojenie k PA systému bez použitia DI boxu. Môžete využiť až 8 priamych výstupov (TRS). Jednoducho priraďte jednotlivé Pady k príslušným výstupom. Praktické ovládače pre výstup a slúchadlá, plus skupinové Fadery umožňujú rýchle vyváženie hlasitostí jednotlivých Padov. Výstupný zvuk môžete odoslať aj cez výstup pre slúchadlá a ovládať úroveň vášho odposluchu nezávisle od zvuku poslaného do PA. 
 

Praktické funkcie pre zdokonalenie vašej techniky


TD-50K sú bicie pre skúsených bubeníkov. Vždy je tu však možnosť naučiť sa niečo nové. Tento Kit vám umožní ukázať všetko, čo dokážete zahrať. Dokáže však aj viac - umožní vám ešte sa zlepšiť a dostať z vás to najlepšie aj pri cvičení. S funkciu Quiet Count môžete vycibriť vaše časovanie a rytmiku do dokonalosti. A vďaka konektivite s SD kartami si kedykoľvek môžete zahrať v sprievode vašich obľúbených skladieb.
 

Zaznamenanie vášho hrania


Významnou novinkou modulu TD-50 je aj jedinečná funkcia Audio Record. Jednoducho stlačte "Record" a hrajte. Ak hráte podľa kliku alebo sprievodnej stopy, môžete nahrať zvuk bicích samostatne alebo spolu so sprievodnou stopou. Vaše nahrávky môžete ľahko vyexportovať a potom upraviť vo vašom DAW programe. Nikdy to nebolo ľahšie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia