Kategórie
 
 
 
 
 

Roland TD 25

Zvukový modul pre V Drums
Kód produktu:2191
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 5 dní
Bežná cena: 1.189,00 € Vaša cena: 1.129,00 € Ušetríte: 60,00 €

Dynamika, hrateľnosť a praktickosť.

Nový TD-25 je navrhnutý pre bubeníkov, ktorí to myslia vážne a hľadajú profesionálny zvuk, intuitívne ovládanie a hrateľnosť TD-25 si berie to najlepšie z osvedčeného a uznávaného špičkového TD-30. Zvukový modul SuperNATURAL s vyhlásenými zvukmi vlajkového modulu V-Drums. Vďaka novému vylepšenému ovládaniu si môžete ľahko upraviť zvuky a vytvoriť si Kit, ktorý presne zodpovedá vašej predstave a štýlu. TD-25 je tiež nabitý užitočnými pomôckami, ktoré vám pomôžu hrať lepšie - vstavaný prehrávač a rekordér, cvičné funkcie, metronóm a ďalšie. 

• SuperNATURAL zvukový generátor z modulu TD-30
• Zvuková kvalita a výrazové možnosti na špičkovej úrovni V-Drums
• Jednoduché a logické ovládanie umožňuje rýchlu výmenu zvukov a upravenie nastavení
• Efekty Reverb, Multi-FX a EQ
• Hranie v sprievode WAV/MP3 a zaznamenanie hrania do audio nahrávky (uloženie v pripojenie USB pamäti)
• Cvičenie a zlepšovanie techniky s funkciou COACH
• Praktický a ľahko dostupný metronóm so samostatnou obrazovkou, ON/OFF tlačidlom a ovládaním tempa
• USB host port pre Audio/MIDI komunikáciu s počítačom
• Podpora snímania pozície úderu pri použití kompatibilných Padov Roland (PD-128S/128, PD-125XS/125X a ďalšie)
• Kompatibilita s VH-11 V-Hi-Hat umožňuje realistické ovládanie a herné techniky (bow/edge)
 

Neprekonaný zvuk a výrazové možnosti

TD-25 prináša najlepší zážitok z hrania, podporený technológiami SuperNATURAL a Behavior Modeling z vlajkového modelu TD-30. TD-25 prirodzene a organicky reaguje na vaše hranie a prináša autentický pocit hrania na akustické bicie. Techniky ako Rim shot, Roll, Flam a Ghost note, dramatické údery na Crash a dlhotrvajúce chvenie činelov, každý jeden zvuk je skutočný. Pre dosiahnutie maximálnej vernosti TD-25 podporuje snímanie pozície úderu s kompatibilnými Padmi Roland, ako aj hranie na hi-hat autentickými technikami (s VH-11 V-Hi-Hat).
 

Vyberte si zvuk a začnite hrať

S TD-25 si vďaka praktickému a rozumnému ovládaniu môžete užívať hranie ihneď po zapnutí. S veľkým ovládačom sa dobre pracuje aj s paličkami v ruke a môžete si rýchlo zvoliť Kity rôznych štýlov. Po zvolení štýlu môžete stlačením ovládača prepínať variácie zvoleného Kitu. Ďalší krok? Začnite hrať!  


 

Upravte si Kity podľa vašich predstáv

TD-25 umožňuje ľahko upraviť zvuky podľa vašich predstáv, špecifického štýlu alebo hudby. Úderom na Pad vyvolajte zvuk priradený k príslušnému Padu a ovládačmi na paneli upravte ladenie, tlmenie a úrovne. Vďaka praktickým skratkám môžete rýchlo vykonať úpravy, priradiť zvuky a upraviť parametre všetkých tomov naraz. Vaše zmeny sa uložia automaticky po vykonaní a nie je potrebné ich ukladať. Ak sa vám vykonané úpravy nepáčia, môžete ich ľahko vrátiť a do stavu, ako znel Kit po zvolení.
 

Hranie v sprievode skladby a zaznamenanie vášho hrania

Chcete si zajamovať v sprievody obľúbenej skladby? Stačí nahrať do USB pamäte vše obľúbené WAV/MP3 skladby a môžete hrať. Okrem bežného prehrávania si môžete opakovane prehrávať úseky, v ktorých chcete cvičiť alebo v náročných úsekoch spomaliť rýchlosť prehrávania, aby sa vám ľahšie cvičilo. Môžete tiež pripojiť smartfón k linkovému vstupu a hrať s vašimi obľúbenými skladbami. Môžete tiež zaznamenať vaše hranie na bicie (spolu s prehrávanou hudbou) do zvukovej nahrávky a uložiť tento záznam v pamäti. Tento záznam si kedykoľvek môžete vypočuť a zhodnotiť vaše hranie alebo sa pochváliť kamarátom. Zvukový modul je vybavený aj USB Portom, ktorý poskytuje pohodlné pripojenie na nahrávanie zvukových a MIDI dát priamo do vášho DAW programu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia