Kategórie
 
 
 
 
 

Music Man GS 412

Gitarový kabinet
Kód produktu:3201
Výrobca:Music Man
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 1.098,00 € Vaša cena: 729,00 € Ušetríte: 369,00 €

Music Man GS 412

 

Zosilňovače a kabinety Music Man Reissue sú vyrobené s maximálnym rešpektom k pôvodnej filizofii a dizajnu, ktorý vytvoril Tommy Walker v druhej polovici 70. Rokov.

Kabinet GS 412 s koncepciou flat-front a closed-back má rovnakú masívnu konštrukciu s veľkou spoľahlivosťou a trvácnosťou, ako pôvodná legenda. V útrobách má 4 reproduktory DV Mark Neoclassic 12", ľahké zákazkové reproduktory s úžasným klasickým a hlbokým úderným zvukom. Perfektný spoločník pre Music Man HD 130 Reverb, spolu tvoria veľmi hrateľný aparát, ktorý predčí akúkoľvek hlavu alebo stereo zosilňovač, ktorý by ste použili. Tento kabinet poskytuje mono a stereo funkcionalitu (8 ohm mono / 2x 16 ohm stereo) a so 600W výkonu dokáže zvládnuť aj skutočne silné zosilňovače s dostatkom rezervy aj na veľkých pódiách.

Kvalitné gitarové zosilňovače Music Man, vyrábané v druhej polovici 70. rokov, si získali dôveru a rešpekt hudobníkov na celom svete vďaka svojmu klasickému zvuku a neprekonateľnej zvukovej integrite. Keď má značka svoju "dobre známu tvár", obyčajne sa u svojich priaznivcov teší aj veľkej vernosti a dôvere, ktorí presne vedia, čo majú očakávať, keď si kúpia niektorý z jej produktov.

Kabinet GS 412 je vybavený super ľahkým neo-magnet zákazkovým reproduktorom od výrobcu DV Mark. Tento inovatívny reproduktor navrhol Marco De Virgiliis. Je výsledkom tvrdej práce a dlhého ladenia zvukového charakteru neodýmiového reproduktora. Je to reproduktor, ktorý hrá a reaguje ako klasický reproduktor. Kabinet pracuje v mono/stereo režime (8 ohm mono / 2x16 ohm stereo) a s výkonom 600W dokáže zvládanuť akýkoľvek gitarový zosilňovač alebo stereo zosilňovač, ktorý použijete.

GS 412 rešpektuje pôvodnú filozofiu a dizajn originálneho modelu. Za svoju kvalitu a dlhodobú spoľahlivosť vďačí dôkladnej výrobe, špičkovému testovaniu, kontrole a samozrejme komponentom najvyššej úrovne a kvality. Tento kabinet sa stal legendou vďaka svojmu úžasnému klasickému a údernému zvuku. Teraz je aj neuveriteľne ľahký vďaka inovatívnym reproduktorom DV Mark Neoclassic. Váži len 19,3 kg a nosí sa neuveriteľne ľahko.

Reproduktor 4x12” NEOCLASSIC DV Mark zákazkový
Výkon reproduktora   600W RMS (AES)
Impedancia 8 ohm(mono) / 2x16 ohm(stereo)
Kabinet flat-front / closed-back
Rozmery ŠxVxH 71,6 x 71,6 x 34,4
Hmotnosť 19,3 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia