Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Korg KRONOS 88 LS

Workstation, model 2015 s odľahčenou vyváženou mechanikou
Kód produktu:3546
Výrobca:Korg
Dodacia lehota
Dostupnosť: 24 hodín
Bežná cena: 3.599,00 € Vaša cena: 3.110,00 € Ušetríte: 489,00 €

KORG KRONOS 88 LS

MUSIC WORKSTATION

Odľahčený KRONOS LS s novou a vylepšenou klaviatúrou, ktorý môžete vziať všade so sebou

So svojou širokou výbavou skladajúci sa z deviatich flexibilných zvukových enginov, až 16 súčasne spustiteľných efektov, 16-dielnych Kombináciou a mnohých ďalších funkcií, je KORG KRONOS vôbec najvýkonnejším syntetizátorom. Tento arzenál funkcií teraz KORG s modelom LS rozširuje o novú klaviatúru s 88 "Light Touch" klávesmi, vďaka zníženej hmotnosti je nástroj navyše ľahšie prenosný.

Lepšie klaviatúra pre jednoduchšie a plynulejšie hranie

Úplne nová "Light Touch" klaviatúra (tj. Klávesy sa jednoduchým stlačením) uľahčuje hranie v každej situácii, od rýchlych akordov cez tiahle frázy až po elegantné glissando. Vlastný mechanizmus klaviatúry bol upravený tak, že dynamika je ešte citlivejší ako u iných keyboardov. Kým tvarovaním klávesy odkazujú na prémiovú klaviatúru KORG RH3, ponúkajú rýchlejší herné feeling príznačný pre syntezátorové klaviatúry. Klávesy sú polovyvážené a preto sa na ne bezchybne hrá akýkoľvek klavírny štýl.

Proti KRONOS2-88 ľahší o 6.3 kg

Nová klaviatúra umožnila nástroj výrazne odľahčiť, takže oproti modelu KRONOS2-88 s klaviatúrou RH3 action sa tento nástroj oveľa lepšie prenáša. S hmotnosťou zníženou pod 19 kg možno túto 88-klávesovú variantu Kronos ľahko vziať kamkoľvek so sebou.

Nový operačný systém OS v3.1 s funkciami Quick Layer / Split

Vedľa vylepšené dynamické klaviatúry prináša KRONOS LS tiež najnovší operačný systém v3.1 - vďaka ktorému máte kedykoľvek poruke praktické funkcie Quick Layer a Quick Split. Bez námahy tak môžete navzájom vrstviť napríklad piano a slučke, alebo naopak zvuky rozdeľovať. Nový operačný systém obsahuje aj rad ďalších čiastkových vylepšení, ktoré prispievajú k jeho vyššej stabilite a užívateľskému komfortu.

Nové funkcie dopĺňa nový vzhľad

S luxusne vyzerajúcim hliníkovým šasi a elegantnými drevenými panelmi po stranách nový model KRONOS LS nielen skvele hrá, ale taky vyzerá. Či už v štúdiu, na pódiách alebo u vás doma, všade KRONOS LS zaujme hneď na prvý pohľad.

KRONOS LS má rovnaké parametre ako model KRONOS2-88 s výnimkou klaviatúry, hmotnosti a celkových rozmerov. Ak sa chcete dozvedieť o možnostiach modelu KRONOS viac, kliknite prosím na www.korg.cz/kronos, www.korg.com/kronos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia