Kategórie
 
 
 
 
 

Boss RC-202

Loop Station
Kód produktu:2885
Výrobca:Boss
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 319,00 € Vaša cena: 275,00 € Ušetríte: 44,00 €

BOSS RC-202 Loop Station

Loopovanie poruke pre progresívnych hudobníkov

RC-202 je perfektný pre klubových hudobníkov a beatboxerov. Ponúka výkonný BOSS Looper a multiefekty v úžasne kompaktnom tabletop zariadení. Vychádza z populárneho modelu RC-505, má dve stopy a typický vzhľad svojho väčšieho brata, plus kopec nových možností. Môžete využívať súčasne štyri vstupné efekty (Input FX) a štyri stopové efekty (Loop FX). Slučky môžete ukladať do pamäte v reálnom čase, čo vám prináša ešte viac kreatívnych možností pri vašom hraní. Ovládanie je rozšírené aj na pedále a MIDI - ideálne pre looperov, ktorí už majú plné ruky a hrajú na gitaru, klávesy alebo iný nástroj. 

Praktický stolový looper s multiefektmi v kompaktnom balení.


• Moderná technológia BOSS v kompaktnom stolovom zariadení, ktoré môžete ovládať rukami
• Dve stereo frázové stopy so samostatnými ovládačmi a indikátormi stavu
• Štyri vstupné (Input FX) a štyri stopové (Track FX) efekty umožňujú spracovanie slučiek DJ-ským štýlom
• 64 frázových pamätí (8 pamäti x 8 bánk), každá obsahuje dve frázové stopy, nastavenia efektov a prehrávania, atď.
• Ďalšie ovládanie externými pedálmi, Expression pedálom alebo prostredníctvom MIDI
• XLR mikrofónový vstup s fantomovým napájaním, mono/stereo nástrojovými vstupmi a stereo AUX vstupom
• 17 vstavaných rytmických Patternov s podporou nepárnych taktov
• USB pre import/export fráz a DAW integráciu s počítačom

Dve Stereo stopy a 64 frázových pamätí

RC-202 má dve stereo slučky so špeciálnym ovládaním rukou a animované stavové indikátory. Máte k dispozícii 64 frázových pamäti pre uloženie a vyvolanie vašich vytvorených fráz. Pamäte sú usporiadané v ôsmich rôznych bankách, ktoré sú ľahko dostupné pri hraní Počas vašej práce môžete uložiť frázy do pamäte bez potreby zastaviť prehrávanie. Vďaka tejto praktickej funkcii môžete súvisle ukladať obsah a meniť pamäte, čím získate omnoho širšie možnosti pre aranžovanie. 
 

Intenzívne efekty

RC-202 so svojim výkonným multiefektovým procesorom poskytuje omnoho viac efektových možností ako ktorýkoľvek looper. Môžete súčasne využívať štyri vstupné (Input FX) a štyri stopové (Track FX) efekty množstvom zaujímavých a inšpirujúcich efektov. Pri nahrávaní môžete vylepšiť zvuk efektmi Input FX, napr. P.Shift, Lo-Fi, Ring Mod atď. Stopové efekty ako Beat, Filter, Slicer a ďalšie, môžete využiť na vytvorenie DJ a Sampler efektov priamo pri hraní. Efekty môžete ľahko upraviť veľkými praktickými ovládačmi a zapnúť/vypnúť samostatnými tlačidlami na paneli. 
 

Ovládanie pri hraní

Ovládací panel RC-202 má množstvo praktických ovládačov, ktoré vám pri hraní poskytnú maximálnu kreativitu a možnosti. Vďaka šikovnému konektoru môžete dokonca pripojiť dva pedálové spínače alebo jeden Expression pedál. Vďaka MIDI máte ďalšie možnosti ovládanie prostredníctvom MIDI ovládača alebo klaviatúry. MIDI umožňuje aj synchronizáciu s ďalším RC-505 alebo RC-202, ako aj s bicími automatmi a inými zariadeniami. 

 


 

Audio konektivita a USB

RC-202 je vybavený XLR mikrofónovým vstupom, mono/stereo nástrojovým vstupom a stereo AUX vstupom. Všetky vstupy môžete využívať súčasne a pri tvorbe fráz môžete nahrávať z viacerých zdrojov. Môžete si tiež poslať do slúchadiel "click" signál, ktorý vám pomôže k lepšej synchronizácii s tempom. Cez USB rozhranie môžete pripojiť looper k počítaču a uložiť si nahrané frázy (WAV) alebo naopak nahrať do loopera sprievodné stopy alebo sample. RC-202 funguje aj ako audio/MIDI prevodník a môžete ho ľahko spojiť s vašim hudobným softwarom, laptopom, štúdiovým zariadením, atď.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia