Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Studiologic Sledge Black Edition

Syntetizátor
Kód produktu:3041
Výrobca:Studiologic
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Vaša cena: 990,00 €

Studiologic Sledge Black Edition

Sledge Black Edition je inovovaná verzia syntetizátoru Sledge a ako už názov napovedá je celý oblečený do tmavého prevedenia. Tiež bola prepracovaná DSP, ktorá teraz ponúka ešte silnejší, čistejší a hunější zvuk. Novinkou je tiež synchronizovaný LFO2, ktorý umožňuje zachovať rovnakú modulačné fáze na všetkých notách, a to aj v prípade pomalej sekvencie. Užívateľ tak môže využiť nesynchronizované moduláciu LFO1 a synchronizovanú LFO2 v neobmedzených variáciách a možných kombináciách.
 
Okrem neuveriteľného zvuku a užívateľsky prívetivé interakcie s vintage ovládacím panelom, rozširujú výkon a všestrannosť prístroja ďalšie nové funkcie. Studiologic a Waldorf Labs (pracujúci v spoločnom tíme) urobili nový Sledge 2.0 i túto Black Edition pružnejším a flexibilnejším nástrojom, než akým môže byť čistokrvný syntezátor. Novo bola pridaná možnosť hrať v Dual Mode režime, kedy do internej flash pamäte o veľkosti 60MB možno "natiahnuť" vlastné sample a efektovať je priamo vstavanými efekty nástroje.
 
 
Auto Dual Mode
 
Sa Sledge Black Editio možno hrať dva zvuky naraz, vo Split alebo Layer režimu. Funkcia je riadená novou stránkou v Global funkciách a umožňuje jednoducho udržať jednu notu (vo Split módu) alebo viac nôt (v Layer móde) a potom vybrať nový zvuk, ktorý bude pridaný k predchádzajúcemu zvuku. Tak ako akýkoľvek iný zvuk, tiež Dual Sound kombinácie môžu byť trvale uložené v niektorom z 1000 dostupných presetov.
 
Global Pitch & Hold Controls
 
Nová Global stránka umožňuje v Dual režime použiť Pitch a Hold samostatne pre spodné a horné zvuky, takže v praxi možno použiť Pitch Bend na zvuk hornej časti klávesnice (napr. Sólových partov) a zároveň Hold pedálom ovládať iba dolnú časť rozdelenej klávesnice (pre podržanie zvuku , prehrávanie groove slučky, alebo ako Dramper pre klavírny zvuk). Využiť tejto funkcie možno aj obrátene, alebo je možné jednoducho Pitch Bend a Hold použiť na obe časti klávesnice, čiže pre oba zvuky v Dual režime.
 
Reverb + Delay
 
Nová funkcia umožňuje miešať oba efekty - Reverb udržuje parametre skôr vybraného nastavenia, zatiaľ čo v reálnom čase je možné nastaviť iné parametre delaye ako meškanie či úroveň a primiešať ho k reverbu.
 
sample
 
Zvukové sample a vzorky možno nahrať do vnútornej 60MB flash pamäte, ktoré potom možno pomocou OSC 1 prehrávať a zároveň meniť rôzne parametrov na ovládacom paneli, pridávať ďalšie oscilátory, nastavovať filtre, obálky a efekty. Táto funkcia môže neustále rozširovať zvuky nástroje a vytvoriť úplne nové kombinácie syntézy a samplov.
 
väčšia polyfónia
 
Celkový maximálny počet nôt, ktoré možno prehrávať súčasne, bol rozšírený na 24, čo umožňuje získať lepšiu kontrolu v reálnom čase pri nových zvukov, ktoré možno získať zo spojenia syntézy a samplov.
 
Sledge Spectre
 
Sledge Spectre je bezplatná aplikácia k stiahnutiu z webových stránok výrobcu. Pomocou tejto aplikácie je možné jednoducho editovať samplami (rozsah klávesnice, ladenie a ďalšie parametre), a cez USB port je poslať do nástroja.
 
Presvedčivé dôvody prečo kúpiť Sledge Black Edition
 
Kombinácia syntézy a samplov umožňuje takmer nekonečne rozšíriť zvukové vlastnosti Sledge a
nový Dual mód spoločne s rozšírenú 24 polyfóniou nastavujú nový štandard na scéne s hudobnými nástrojmi. Vyrobené v Taliansku.
 
 
Studiologic Sledge rozbúši DSP srdce posledné technológie modelingu od Waldorf v kombinácii s intuitívnym rozhraním. Vpadnete priamo do vašej hudby na miesto listovanie a precitani ponúk menu.

 
Pre rad nadšencov v oblasti syntetizátorov, je to práve vzájomné ovplyvňovanie zvukového enginu užívateľským prostredím, ktoré robí nástroj jedinečným. Aj rýchlym pohľadom na Sledge okamžite uvidíte veľkorysú ponuku dostupných ovládacích prvkov ktoré komunikujú so zvukovým enginom. Akonáhle sa dotknete otočných ovládačov a tlačidiel panelu, budete okamžite poznať všetky detaily, ktoré inžinieri, ktorí v priebehu mnohých desaťročí tvorili najlepšie elektronické klávesové nástroje, pripravili.
 
Zažijete logické nastavenie modulov syntetizátoru, ktoré sa odrazia v signálovej ceste klasického analógového syntetizátoru. Ale čím sa skutočne odlišuje od ostatných syntetizátorov, je jeho zvuk. Našťastie sa priatelia z Waldorf s radosťou podelili o svoje skúsenosti a know-how v tejto dôležitej oblasti syntetizátoru Sledge.
 
Takže sme implantovali DSP srdce najmodernejšie technológie modelovania do Sledge. Výsledok: dostatok výkonu pre to, aby sa otriasli základmi vášho štúdia! A veľa detailov pre tvorbu najbohatších analógových padov. Vedľa klasického analógového syntetizátoru je k nájdeniu kompletná sada Wavetable, ktorá pochádza priamo zo samotnej matky všetkých digitálnych syntetizátorov - PPG Wave.

Súčty troch tučných oscilátorov, plus šumového generátora sú vkladané do výkonného viac-režimového filtra s voliteľnou strmosťou 12/24 dB. Vysoko uznávané algoritmy filtrov Waldorf umožňujú tvorbu širokej škály zvukov od hladkých a jemných, až po tvrdé, od tučných, až po čisto HiFi. Ultra rýchle a presné generátory obálok dodávajú rázne údery. LFO (nízkofrekvenčný oscilátory) plus 1 extra LGO-koliesko, ponúkajú obrovské ale ľahko pochopiteľné možnosti moduláciou. A dve efektové jednotky dodávajú prepracované sofistikované syntezátorové efekty, rovnako ako Chorus, Phaser a Flanger a alebo bohatý Reverb alebo Delay analógového štýlu.
 
A najlepšie zo všetkého je, že ak už poznáte ovládanie klasického analógového syntetizátoru, nebudete musieť tráviť svoj drahocenný čas čítaním manuálu. Na žiadnom ovládači nie sú dve funkcie. Všetky parametre sú jasné a ergonomicky rozmiestnené pred vašimi očami a máte ich jednoducho prístupné. To je výbuch zvuku pomocou dizajnu, ktorý vás strhne späť priamo k samotnej tvorbe analógového zvuku. A čoskoro si uvedomíte, o čo ste prichádzali.

 
špecifikácie
61 polovyvážených klávesov s aftertouch
35 potenciometrov
3 otočné prepínače
1 otočný ovládač s funkciou stlačení
Podsvietený displej s 2x16 znakmi
Vysoko kvalitné kolieska Pitch a Modulation
Až 999 zvukov
Rýchly a efektívny výber zvuku pomocou numerickej klávesnice
2 rýchle LFO na hlas, každý s nastaviteľnými parametrami Speed ​​(rýchlosť) a Depth (hĺbka)
1 modulačné smerovania pre Mod Wheel s nastaviteľnými parametrami Speed ​​(rýchlosť) a Depth (hĺbka)
Tvary: píla, obdĺžnik, trojuholník, sínus, Sample & Hold, Ramp
Cieľ: oscilátor 1, oscilátor 2, oscilátor 3, PWM / Wave / FM, Volume, Filter Cutoff
Monofónny režim s jedným alebo viacnásobným spúšťaním
3 oscilátory na hlas
Rozsah od 64 'po 1' každý
Tvary: píla, obdĺžnik, trojuholník, sínus, pulz (s moduláciou šírky pulzu)
Oscilátor 1 s 66 originálnou PPG vlnovú tabuľkou
Frekvenčná modulácia sínusoidy a trojuholníka
Synchronizácia oscilátorov (Osc 2 s Osc 3)
Šumový generátor s voliteľným bielym a ružovým šumom
Mix s Volume a On / Off prepínačom pre každý oscilátor a šum
1 Viacejrežimový filter na hlas
24/12 dB
Dolná Propus (Lowpass)
Horná priepusť (Highpass)
Pásmová priepust (Band)
2 rýchle obálky na hlas (filter / zosilňovač)
výkonný arpeggiátor
režim Latch
Možnosť synchronizácie s MIDI hodinami
Smer hore, dole, alternatívne
Rozsah až 10 oktáv
2 súbežné efekty
Efekt 1: Chorus / Phaser / Flanger
Efekt 2: Reverb / Delay / Reverb + Delay
Robustný, ľahký kryt (menej ako 10kg)
Vysoko kvalitný 5 Oktávové klaviatúra Fatar TP-9
Ovládač výstupnej hlasitosti
vypínač
stereo výstup
slúchadlový výstup
Vstup pre kontinuálne pedál
MIDI vstup a výstup
USB konektor pre MIDI vstup a výstup
Používa štandardné USB MIDI ovládač od hostiteľského operačného systému
Kompatibilný minimálne s Windows ME; Windows XP a alebo novší
Kompatibilné minimálne s Mac OS X 10.2; Mac OS X 10.3 alebo vyšší doporučené
Vstavaný napájací zdroj

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia