Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Roland TB-03

Basový syntetizátor
Kód produktu:3248
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 419,00 € Vaša cena: 399,00 € Ušetríte: 20,00 €

Roland TB-03 Bass Line Roland Boutique

Zvuk klasiky TB-303 na dlani vašej ruky

 

TB-03 je priamym potomkom slávneho TB-303 Bass Line Synth. Má všetky ovládacie prvky a funguje rovnako ako originál. A samozrejme aj rovnako znie, vďaka technológii Roland ACB, ktorá verne replikuje hypnotizujúci groove tohto tejto zázračnej striebornej škatuľky. Nový TB-03 dokáže ešte viac a má niekoľko vylepšení, ktoré nenájdete v pôvodnom modeli. Štvorčíselný LED displej umožňuje ľahšie a presnejšie programovanie. Efekty Overdrive a Delay umožňujú vytvoriť masívnu zvukovú stenu, ktorou privediete publikum do varu. V štúdiu môžete z TB-03 vysielať ovládacie informácie cez MIDI alebo USB Port, ktorý zároveň funguje ako 24-bit/96kHz audio prevodník. 

• Realistická replika ikonického syntetizátora TB-303 Bass Line 
• Zvuk, charakter a ovládacie prvky pôvodného TB-303
• "Hands-on" ovládanie expresívnych parametrov ako je Cutoff, Resonance, Envelope mod, Decay a Accent
• Nové funkcie, ktoré nenájdete v pôvodnom TB-303 - štvorčíselný LED displej, efekty Overdrive a Delay, MIDI, precízne nastavenie tempa a ďalšie funkcie pre tvorbu Patternov
• Klasické režimy programovania Pitch, Time a Step write
• Možnosť prehrávať sekvenciu a prepínať režimy Write/Play súčasne
• CV/Gate výstupy pre ovládanie "vintage" analógových zariadení a modulárnych syntetizátorov
• Samostatný Trigger vstup pre riadenie interného sekvencera
• Ľahko prenosný, môžete ho používať kdekoľvek
• Kvalitná konštrukcia s kovovým hlavným panelom
• Napájanie batériami (4 x AA) alebo cez USB zbernicu
• 24 bit/96 kHz stereo IN/OUT USB audio interface
• Vysielanie a príjem ovládacích inštrukcií cez MIDI a USB
• Vstavaný mini-reproduktor pre okamžitý posluch
• Kompatibilný s doplnkovou klaviatúrou K-25m


 

Autentický zvuk a správanie 303 vďaka technológii Roland ACB


TB-303 spoznáte ihneď, ako sa ozve - jeho hypnotizujúci a živelný zvuk rozhýbe miestnosť plnú ľudí a reproduktorov. S využitím technológie ACB (Analog Circuit Behavior) z našej top série AIRA dokáže TB-03 verne a presne simulovať charakteristický a expresívny zvuk svojho vzoru a k tomu pridáva ďalšie možnosti. K dispozícii sú vlnové formy SAW a SQUARE, plus všetky otočné ovládače, s ktorými môžete tvarovať jedinečný zvukový charakter 303 (tuning, cutoff, resonance, envelope mod, decay, accent a ďalšie). 
 

Nové možnosti, ktoré nenájdete v originálnom zariadení


TB-03 teraz ponúka niekoľko vylepšení, ktorými predčí svoj vzor TB-303. Prvým vylepšením je štvorčíselný LED displej umožňujúci ľahšie a presnejšie programovanie parametrov vďaka jasnému zobrazeniu hodnoty, ktorú upravujete. Ďalej sú tu efekty Overdrive, Delay a Reverb, ktoré dokážu dramaticky zmeniť charakter a tón zvuku TB-03, od jemného, cez ostrý až po skutočne nekompromisný. Vďaka novým funkciám Step Write, Shuffle a Tempo Control je programovanie Patternov omnoho ľahšie a praktickejšie. Nakoniec je tu MIDI a USB rozhranie, vďaka ktorému môžete z TB-03 vysielať a prijímať ovládacie inštrukcie a ľahko ho pripojiť k vášmu DAW programu. 
 

Pripojenie k externým zariadeniam


TB-03 je vybavený Portmi MIDI IN/OUT a USB pre výmenu ovládacích inštrukcií s ostatnými nástrojmi a zariadeniami. Vďaka tomu je TB-03 teraz aj všestranný ovládač, najmä ak potrebujete používať aj CV/Gate signál na ovládanie externých analógových zariadení a modulárnych syntetizátorov. Ovládanie je možné obomi smermi vďaka vstupu Trigger, ktorý umožňuje ovládanie interného sekvencera TB-03 prostredníctvom externého zariadenia. Po pripojení k počítaču (PC/Mac-) môžete cez USB Port vysielať zvuk aj MIDI. 
 

Napájanie z batérie alebo USB zbernice


Niekedy vzniká najlepšia hudba mimo štúdia - pre tento prípad je séria Roland Boutique napájaná štyrmi AA batériami. Môžete hrať kdekoľvek príde inšpirácia. TB-03 môžete napájať aj z USB zbernice.
 

USB audio prevodník pre priame nahrávanie do vášho DAW programu


Vďaka USB Portu funguje TB-03 aj ako 24-bit/96 kHz audio prevodník - umožňuje kvalitne a spoľahlivo nahrávať priamo do vašej DAW aplikácie Funkcia USB Data Backup zase umožňuje zálohovanie vašich obľúbených nastavení a Patternov sekvencera do USB pamäte.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia