Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Roland System 500 Complete set

Kompletný SYSTEM 500 Set s rackom SYR E84
Kód produktu:2705
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 5 dní
Bežná cena: 2.099,00 € Vaša cena: 1.994,00 € Ušetríte: 105,00 €

Roland SYSTEM-500 Complete Set

Modular Synthesizer

 

KOMPLETNÝ ANALÓGOVÝ MODULÁRNY SYNTETIZÁTOR V EURORACK FORMÁTE

 

SYSTEM-500 Complete Set vychádza z dedičstva syntetizátorov SYSTEM-700 a SYSTEM-100M. Je to plne analógový modulárny syntetizátor, inšpirovaný dvomi najuctievanejšími nástrojmi všetkých čias. Je vyhotovený vo formáte Eurorack a je to kompletný systém s niekoľkými oscilátormi, filtrami a efektmi v praktickom formáte a so špičkovými Patch káblami. Je to skvelý výber pre prvý modulárny syntetizátor alebo základ rastúceho Eurorack systému.

SYSTEM-500 Complete Set je navrhnutý a vyrobený v USA, podľa presných štandardov, so špičkovými komponentmi a s extrémnym dôrazom na detail. Prináša klasický charakter a hrateľnosť vintage modulárneho syntetizátora Roland a k tomu všetky výhody moderného nástroja. Je prekvapivo dostupný a umožňuje vám splniť si sen vlastniť jeden z takýchto nástrojov.

 

 • Kompletný analógový syntetizátor s viacerými oscilátormi, filtrami a efektmi
 • Vintage Roland analógový zvuk v modernom nástroji najvyššej kvality
 • Perfektný začiatok modulárneho systému, kompletne so skrinkou, napájaním a Patch káblami
 • Všestranná drevená a kovová skrinka je ľahko prenosná a môžete ju používať horizontálnej alebo vertikálnej orientácii.
 • Modul 512 s 2x VCO oscilátorom (Saw, Sine a Square)
 • Modul 521 s 2x VCF filtrom s voliteľnými HPF filtrami
 • Modul 530 s 2x VCA zosilňovačom a viacerými CV vstupmi
 • Modul 540 s dvomi ADSR obálkami a invertovateľným LFO oscilátorom (5 vlnových foriem)
 • Modul 572 s klasickými efektmi Phase Shifter, Delay, Gate Delay a invertovateľným LFO
 • Početné CV pripojenia pre rozsiahle možnosti modulácie
 • Vyrobený v USA a montovaný v Japonsku

 

Dedičstvo legiend

Modulárne syntetizátory SYSTEM-700 a SYSTEM-100M boli vo svojej dobe absolútnou špičkou a dodnes sa tešia veľkej obľube pre svoj klasický zvuk a všestrannosť. Využívali ich novátorskí hudobníci a do svojich prelomových nahrávok vyťažili to najlepšie z technológie analógových syntetizátorov Roland. Vyhľadávajú ich hudobní nadšenci po celom svete. Tí najšťastnejší majú to potešenie vlastniť jeden z originálov, ktoré majú až priam mýtický status. S kompletným setom SYSTEM-500 teraz môžete vlastniť modernú verziu tejto klasiky a dopriať si najčistejší vintage analógový zvuk súčasnosti.

 

Zlatý štandard

S dvomi VCO oscilátormi, dvomi VCF filtrami, dvomi VCA zosilňovačmi, dvomi ADSR obálkami, dvomi samostatnými LFO sekciami a výkonným efektovým modulom je SYSTEM-500 Complete Set instantná dávka analógového neba. Otvára obrovské možnosti pre hudobné objavovanie a zvukový dizajn - a znie jednoducho úžasne! Je to zvuk, ktorý máte v hlave, keď hovoríte o veľkom, hrejivom analógovom zvuku. Dostanete zlatý štandard oscilátorov, spojený s úžasnými filtrami a údernými obálkami, ktoré robia syntetizátory Roland takými obľúbenými. Vďaka štedrej výbave CV/GATE pripojení a logicky rozmiestneným ovládacím prvkom je práca a hranie s týmto nástrojom radosť.

 

Moderná klasika

Krásny, výkonný a ľahko prenosný - SYSTEM-500 Complete Set je kompatibilný so štandardom Eurorack a môžete ho ľahko rozšíriť o ďalší z množstva dostupných Eurorack modulov. Alebo ho môžete pohodlne integrovať do vášho existujúceho modulárneho systému. Jeho praktický drevený a kovový case môže stáť v rovnej alebo naklonenej pozícii a poskytuje stabilné napájanie. Krásne ladí s klasickým vzhľadom modulov SYSTEM-500 a výsledkom je elegantný nástroj, ktorý vyzerá tak dobre ako hrá. Môžete si ho vziať so sebou alebo pohodlne nasadiť dve jednotky na seba a vytvoriť tak väčší a výkonnejší systém. S dychberúcim zvukom, elegantným dizajnom a špičkovou výrobnou kvalitou SYSTEM-500 Complete Set udáva nový štandard syntetizátorov.

 

Plne analógový modulárny syntetizátor s viacerými oscilátormi, filtrami a efektmi v praktickom balení a so špičkovými káblami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia