Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 
Roland JUNO-DS88
zväčšiť obrázok
AkciaVystavený tovar
Roland JUNO-DS88
Roland JUNO-DS88
Roland JUNO-DS88
 

Roland JUNO-DS88

Performance syntetizátor
Kód produktu:2552
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 1.049,00 € Vaša cena: 845,00 € Ušetríte: 204,00 €

Roland JUNO-DS 88

Jednoducho kreatívny

 

Syntetizátory Roland JUNO sa tešia obľube vďaka skvelému zvuku, jednoduchému používaniu a výnimočnej hodnote. JUNO-DS88 dvíha úroveň tejto ikonickej série ešte vyššie a pridáva množstvo užitočných vylepšení, no zachováva si pritom jednoduchosť a praktickosť. JUNO-DS88 je vybavený 88-klávesovou klaviatúrou s kladivkovou mechanikou. Môžete ho ľahko ovládať a tvoriť vašu hudbu kdekoľvek budete chcieť.

 

  • Koncertný a nástroj s profesionálnymi zvukmi, rozšírenými produkčnými funkciami a napájaním na batérie

< >88-klávesová klaviatúra Ivory Feel-G Keyboard má kladivkovú mechaniku s vyváženým klavírnym charakterom, no nástroj je zároveň ľahký a dobre sa prenášaObsahuje všetky zvuky z populárneho modelu JUNO-Di, plus aktualizovanú zvuky akustických a elektrických klavírov, organov a ďalších základných zvukov Rozširujúci WAVE slot, do ktorého môžete bezplatne stiahnuť a nainštalovať zvuky zo stránky Roland AXIAL Funkcia Sample Import umožňuje hranie vašich WAV zvukov na klaviatúre nástrojaJednoduchá manipulácia a úpravy prostredníctvom praktických ovládačovOsem Padov pre spúšťanie samplov a audio súborov uložených v USB pamätiVstup pre mikrofón a špecializované vokálne efekty Reverb, Vocoder a Auto PitchIntuitívny osem stopový Patternový sekvencer s nepretržitým nahrávaním pre rýchle zaznamenanie nápadovUSB audio/MIDI a režim DAW Control 

 

Mobilný dizajn a koncertné zvuky

JUNO-DS88 je ideálny nástroj pre množstvo hudobníkov, od koncertujúcich profesionálov a víkendových hudobníkov po hudobných producentov a domácich nadšencov. Osvedčí sa aj pri hudobnom vzdelávaní a prostredí pre štúdium hudby. Ľahko sa prenáša a ešte ľahšie sa používa. Obsahuje úžasné Roland zvuky pre všetky žánre a štýly. Vďaka možnosti napájania batériami alebo adaptérom ho môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek.

 

Piana, Organy a ďalšie nástroje najvyššej kvality  

Pre väčšinu klávesákov sú základnými a nenahraditeľnými zvukmi práve akustický a elektrický klavír a organ. V novom JUNO-DS88 sme vylepšili zvuky klavírov, ich charakter a reakcie a ešte viac sme rozšírili výber organov. Okrem novej zvukovej banky DS Tone Bank tento nástroj obsahuje celý zvukový set (viac ako 1000 zvukov) z predchádzajúceho modelu JUNO-Di, naviac Patche z týchto nástrojov sú plne kompatibilné. 

 

Vyvážená klaviatúra s klavírnym charakterom       

JUNO-DS88 je vybavený 88-klávesovou klaviatúrou, po prvý krát v histórii série JUNO. Klaviatúra Roland Ivory Feel-G s vyváženou kladivkovou mechanikou je ideálnym prostriedkom pre vyjadrenie nových expresívnych zvukov klavíra, no zachováva si nízku hmotnosť, vďaka ktorej je nástroj ľahký a dobre prenosný. Preto je JUNO-DS88 výbornou voľbou pre profesionálnych hudobníkov ako aj študentov klavíra, ktorí hľadajú ľahko prenosný, všestranný a spoľahlivý nástroj.  

 

Pokročilé úpravy a pohotové ovládanie

Jednou z najpopulárnejších vlastností série JUNO je okamžitý prístup k nastaveniam. Vďaka tomu môžete ihneď zvoliť fantastické zvuky. Ak však potrebujete podrobné nastavenia, JUNO-DS88 teraz ponúka ešte viac nastaviteľných parametrov ako predtým. Vďaka tomu môžete teraz upraviť Patche a nastavenia  podrobnejšie a precíznejšie. Na hlavnom paneli sa nachádza súbor otočných a ťahových ovládačov pre tvorbu Patchov a nastavenie zvukov priamo pri hraní. Na zadnom paneli nájdete konektory pre pripojenie pedálov Hold a Expression.  

 

Wave Expansion Slot pre pridanie nových zvukov

Ako doplnok k veľkolepej výbave továrenských zvukov JUNO-DS88 podporuje rozšírenie interných zvukov cez USB rozhranie. Na webovej stránke Roland AXIAL je pre vás pripravených viac ako 1000 EXP zvukov, vrátane špičkových akustických klavírov, nástrojov z celého sveta, štúdiových štandardov, perkusií, zvukových slučiek a ďalších zvukov. Ak tu nenájdete to, čo hľadáte, môžete si dokonca nahrať vlastné WAV zvuky a hrať ich prostredníctvom klaviatúry. JUNO-DS88 je od výroby vybavený zvukovým rozšírením EXP-06 Studio Collection, ktorý je nahraný v rozširovacom slote Wave Expansion.

 

Pady pre spúšťanie skladieb a samplov

Vďaka ôsmim Padom (Phrase Pad)  na palube JUNO-DS88 môžete klaviatúru využiť na bežné hranie a prostredníctvom Padov spúšťať sample alebo hudobné súbory uložené v USB pamäti. Nahrajte do Padov čokoľvek potrebujete - jednoduché sample, vokály, zvukové efekty, slučky alebo kompletné hudobné stopy - a spúšťajte zvuky kedykoľvek jednoduchým stlačením.    

 

Vstup pre mikrofón s efektmi Vocoder a Auto Pitch

Ak ste sólový umelec, či spevák alebo autor, padne vám vhod mikrofónový vstup na JUNO-DS88; máte ihneď k dispozícii skvelý vokálny zvuk bez potreby ďalšieho vybavenia, stačí mikrofón. Môžete využiť špecializovaný vokálny Reverb a s funkciou AutoPitch môžete vytvoriť "krokový" elektronický vokálny efekt, ktorý je teraz tak populárny. So vstavaným vokálnym efektom je tiež zábava. Môžete spievať do mikrofónu a ovládať výšku a charakter hlasu zvukmi hranými na klaviatúre.

 

Osem-stopový Patternový sekvencer

Keď máte nápad pre novú skladbu, môžete ho ľahko zaznamenať a rozpracovať s pomocou vstavaného Patternového sekvencera. Intuitívny nepretržitý režim nepreruší tok vašej kreativity a môžete s ním rýchlo vybudovať základ skladby a aranžovať rôzne zvuky. Sekvencer veľmi dobre poslúži aj ako rozšírenie vášho živého vystúpenia s pripravenou sprievodnou hudbou alebo vytvorením loopov priamo na pódiu. 

 

Music Production Partner

JUNO-DS88 vás o svojich kvalitách presvedčí nie len na pódiu - je skvelý aj na počítačovú hudobnú produkciu. Integrovaný USB interface poskytuje solídne zázemie pre mobilné alebo štúdiové nahrávanie zvukových dát aj MIDI dát, vrátane zvukov z mikrofónového vstupu. Môžete dokonca využívať aj režim DAW Control a ovládať váš hudobný software prostredníctvom ovládacieho panelu JUNO-DS88.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia