Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Roland JD Xi + obal

Syntetizátor + originálny obal
Kód produktu:2634
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 3 dni
Bežná cena: 584,00 € Vaša cena: 525,00 € Ušetríte: 59,00 €

Výkonný kompaktný syntetizátor so vstavaným Pattern sekvencerom a vokálnymi efektmi

Malý, šikovný a dostupný - JD-Xi prináša v jednom nástroji skutočný analógový syntetizátor, úžasné zvuky Roland SuperNATURAL a kopu ďalších kreatívnych nástrojov Tento kompaktný nástroj je vybavený 37 mini klávesmi, no jeho zvuk je veľký - hrejivé analógové basy a sólové zvuky, množstvo ovládačov, plus polyfonické PCM zvuky z tradičnej výbavy (Pads, Strings, Bass, atď.) S novým patternovým sekvencerom a vstavaným bicím modulom si môžete vytvoriť parádne loopy. S mikrofónom, vokoderom a funkciou Auto Pitch zase fantastické zvukové textúry. JD-Xi je malý a všestranný a okrem veľkého zvuku prináša aj veľkú zábavu!

• Interaktívny "crossover" syntetizátor s analógovým a digitálnym zvukom
• Analógová sekcia poskytuje autentické basové a sólové zvuky
• Dve digitálne sekcie so SuperNATURAL zvukmi a celkovou polyfóniou 128 hlasov 
• Štvorstopový Pattern sekvencer s tučnými rytmickými zvukmi
• Súčasťou balenia je mikrofón na používanie s funkciami Vocoder a Auto-Pitch
• Až štyri efekty na spracovanie zvuku (Effect 1/2, Delay, Reverb)
• USB audio/MIDI konektivita s počítačom
• Obsahuje veľkú banku zvukov a Patternov 
• Ďalšie zvuky a Patterny budú dostupné v zvukovej knižnici Roland AXIAL


 

 

Analógový a digitálny syntetizátor v jednom zariadení

JD-Xi prichádza s novým "crossover" zvukom, ktorý prináša to najlepšie z oboch svetov: hrejivú a príjemnú analógovú klasiku, plus k tomu všestranný a moderný digitálny zvuk. Nový monofonický analógový syntetizátor má vlnové priebehy SAW, TRIANGLE a SQUARE, plus moduláciu šírky pulzu (PWM) a analógový filter; k tomu nezávislý sub-oscilátor pre najväčšiu silu v nízkych pásmach. Dve digitálne sekcie poskytujú polyfóniu 128 hlasov a veľkú paletu kvalitných zvukov SuperNATURAL (syntetizátory, pady, sláčikové nástroje, elektrické piana, zvukové efekty a ďalšie).
 

"Gooseneck" mikrofón pre Vokoder, AutoPitch a ďalšie vokálne efekty

Balenie JD-Xi obsahuje praktický a kvalitný mikrofón s husím krkom, ktorý prináša do hry ďalšiu zábavu. S využitím Vocodera môžete spievať do mikrofónu a ovládať zvukový prejav hraním na klaviatúru. S funkciou AutoPitch môžete jednoducho vytvoriť robotické hlasové efekty, ktoré sú populárne v dnešných elektronických štýloch. A je tu aj šikovná funkcia Auto Note, s ktorou môžete "spievať" zvuky JD-Xi priamo bez hrania na klaviatúru. 
 

Loopujte so štvorstopovým Patternovým sekvencerom

S intuitívnym Patternovým sekvencerom a veľkým výberom zvukov môžete vytvoriť a hrať aj zložitejšie výtvory len s využitím JD-Xi. Sekvencer má štyri samostatné stopy - dve pre digitálne syntetizátory, jednu pre analógový syntetizátor a jednu pre bicie. Môžete nahrávať v reálnom čase alebo krokovo, plus v špeciálnom režime TR-REC, ktorý je vytvorený podľa klasických beatboxov Roland série TR. Patterny a zvuky môžete vytvárať a upravovať priamo pri hraní a kedykoľvek môžete využiť aj kopec hotových továrenských zvukov.
 

Profi bicie Kity pre poriadne Beaty

JD-Xi obsahuje veľkú zásobu bicích Kitov s kvalitnými rytmickými zvukmi pre akýkoľvek groove. Obsahuje rôzne typy akustických aj elektronických Kitov. Priradenie jednotlivých zvukov je pre dobrú orientáciu prakticky vyznačené nad klávesmi. Upravením parametrov Filter, Envelope, Pitch a Pan môžete doladiť jednotlivé zvuky Kitov presne podľa vašich predstáv. 
 

Tvarovanie zvukov a efekty

JD-Xi obsahuje štyri efektové sekcie, s ktorými môžete upraviť akýkoľvek zvuk. Effect 1 a 2 poskytujú rôzne typy efektov, napr. Bit Crusher, Slicer a Ring Mod; so samostatnými efektmi Delay a Reverb môžete obaliť zvuky do úžasného priestoru. Efektové sekcie môžete individuálne zapnúť/vypnúť pre jednotlivé sekcie syntetizátorov a bicích, čo poskytuje ešte viac možností pre kreatívnu prácu.
 

Ďalšie zvuky zo zvukovej knižnice Roland AXIAL

Potrebujete novú inšpiráciu alebo zvuk pre určitý štýl? Navštívte zvukovú knižnicu Roland AXIAL, v ktorej nájdete neustále rastúcu zbierku zvukov a Patternov pre JD-Xi - zadarmo. AXIAL obsahuje zvuky aj pre iné syntetizátory Roland. Vytvorili ich najlepší technici a poprední hudobníci. 
 

Obal na mieru

Doplnkový červeno-čierny obal CB-JDXi je ušitý na mieru pre tento nástroj a ochráni ho všade, kam ho vezmete. Tento odolný Gig Bag má penové výplne a ochranné rohy na ochranu JD-Xi pri každodennom cestovaní. Naviac je vybavený praktickými oddeleniami pre mikrofón, napájač a ďalšie príslušenstvo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia