Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Roland AX-EDGE Black

Keytar, syntetizátor na rameno
Kód produktu:4248
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 3 dni
Bežná cena: 999,00 € Vaša cena: 899,00 € Ušetríte: 100,00 €

Roland AX-EDGE

 

Keytar

 

Vkročte do žiary reflektorov

Súčasné publikum vyhľadáva dynamické vystúpenia, ktoré sú niečím výnimočné. Ako umelec sa chcete spojiť so svojimi fanúšikmi a užívať si chvíle v žiare reflektorov. Nástroj AX-Edge je vytvorený na základe desaťročí vylepšovania a informácií od umelcov z celého sveta o tom, ako by mal vyzerať dokonalý koncertný syntetizátor. AX-Edge má elegantný moderný dizajn s prispôsobiteľným vzhľadom vďaka vymeniteľným krytom Edge Blade,49-klávesovej klaviatúre a zvukom špeciálne vytvoreným pre keytaristov. Všetky dizajnové prvky nástroja AX-Edge sú dômyselne prepracované a na pódiu vám poskytnú slobodu a istotu.

 

Vlastnosti:

 • 49 klávesov s dynamikou úderu a funkciou Channel Aftertouch

 • 256-hlasá polyfónia

 • 4 party + Vocoder s mikrofónovým vstupom

 • 320 programov a vyše 500 predvolených tónov

 • 79 typov partových multiefektov a partových ekvalizérov, 79 typov programových multiefektov, Chorus, Reverb, Master kompresor a Master ekvalizér

 • Funkcia Tone Remain plynule prepína zvuky bez neprirodzeného prerušenia

 • Ovládač Ribbon Controller, Modulation Bar a priraditeľné ovládače pre expresívne hranie

 • Až 4 hodiny prevádzky pri napájaní pomocou batérie* (alebo cez sieťový adaptér)

 • Bluetooth MIDI a editačná aplikácia pre bezdrôtovú úpravu zvuku

 • Hmotnosť len 4,2 kg (bez batérie)

 • Dostupné v čiernej a bielej farbe s vymeniteľným krytom Edge Blade

 • K dispozícii jeden kryt Edge Blade navyše, ako doplnok vášho modelu nástroja AX-Edge

 • Prehrávanie zvukových súborov cez externé USB pamäťové zariadenie

 • Hlavný MIDI ovládač na ovládanie zvukových modulov, pluginov a ďalších prvkov

 • Systém dvoch displejov, optimalizovaných pre živé vystúpenia

 • Doplnkový stojan ST-AX2 poskytujúci stabilnú oporu

 • *Len nabíjateľné batérie typu Ni-MH
   

 

Skvelý vzhľad na pódiu

Vzhľad na pódiu je zásadný pre váš imidž, či už ako sólo umelca alebo člena kapely. Vďaka nástroju AX-Edge nebudete na pódiu len skvelo vyzerať, ale budete mať váš vlastný jedinečný štýl. Nástroj je dostupný v čiernej alebo bielej farbe; každá z farieb má jedinečné dizajnové prvky, napríklad klávesy „none-more-black“ a odnímateľné kryty Edge Blade, vďaka ktorým nástroj vynikne. Nástroj AX-Edge sa dodáva s jedným krytom Edge Blade navyše (strieborný kryt Edge Blade pre čierny model a zlatý kryt Edge Blade pre biely model). Môžete si dokonca vytvoriť vlastný originálny dizajn. Vytvorte si vzhľad, ktorým doplníte štýl kapely, alebo si vymieňajte kryty Edge Blade, a buďte vždy výnimoční.

 

Od klasického koncertného zvuku až po vlastné zvuky

AX-Edge sme nevybavili bežnými zvukmi, ale zvukmi vytvorenými za pomoci našej najnovšej technológie. Integrované zvuky sú optimalizované pre koncertovanie a budú zreteľne znieť aj v tej najhlučnejšej kapele. Vďaka špeciálnym tlačidlám pre obľúbené zvuky máte okamžitý prístup k výrazným sólovým zvukom, mohutným basom a najrôznejším klávesovým zvukom, ktoré sa dokonale hodia pre každého koncertného hráča. Ak si radi prispôsobujete zvuky, môžete sa pomocou rozhrania Bluetooth MIDI pripojiť k editačnej aplikácii AX-Edge a upravovať zvuky bezdrôtovo. Vďaka deleným konfiguráciám (Split) a vrstveným zvukom (Layer) môžete naplno využívať celú klaviatúru a množstvo úžasných nových efektov vrátane Master kompresora a ekvalizéra, pomocou ktorých dosiahnete špičkový zvuk štúdiovej kvality na akomkoľvek pódiu. Vďaka funkcii Tone Remain môžete prepínať zvuky počas hrania plynule a hladko bez náhleho prerušenia.

 

Vezmite to do svojich rúk

Na rozdiel od klávesákov, ktorí hrajú za klasickou zostavou klávesov, hráči na keytar poznajú ten pocit nadšenia, keď hrajú priamo pred svojimi oddanými fanúšikmi. Keď nastane tá správna chvíľa, AX-Edge vám poskytne dokonalú kontrolu nad vašou hrou, od jemných prejavov dynamiky až po dramatickú intenzívnu hru. Ovládače na krku, ktoré sa rokmi vyvíjali aj na základe spätnej väzby od umelcov, sú intuitívne a poskytujú dokonalejšiu kontrolu. Pravou rukou si môžete užívať hranie na špičkovej klaviatúre, ľavou rukou používať ovládač Modulation Bar, dotykový ovládač výšky tónu a prakticky umiestnené ovládače funkcií Portamento, Hold, prepínanie oktáv a zmenu programu – ovládače, ktorým je možné priradiť funkcie na základe vášho štýlu hrania.

 

Nástroj ako stvorený na koncertné vystúpenia

Koncertní klávesáci nesú často veľkú zodpovednosť. Musia vytvárať mnoho rôznych zvukov a partov, ktoré často tvoria základ vystúpenia, prípadne vypĺňajú medzery. Práve to sú dôvody, prečo je nástroj AX-Edge vybavený prepracovanými funkciami, vďaka ktorým zvládnete každé vystúpenie. Vďaka inovatívnemu systému dvoch displejov budete mať váš prejav vždy pod kontrolou; integrovaný arpeggiátor a prehrávač sa postarajú o sprievodné zvuky, zatiaľ čo vy sa môžete plne koncentrovať na publikum. Integrovaný Vocoder, ktorý možno navrstviť na interné zvuky, je ideálna funkcia pre jedinečné sprievodné vokály alebo funky retro sólové party.

 

Moderná praktickosť

Nástroj AX-Edge je vybavený niekoľkými praktickými funkciami, ktoré síce nevynikajú tak ako jeho skvelý vzhľad a výnimočné zvuky, no pre moderných hráčov výrazne zlepšujú jeho používanie. Funkcia USB pamäte umožňuje zálohovanie zvukov, aby ste boli pripravení aj v tej najťažšej situácii. Je to tiež výkonný Master controller pre rackové moduly alebo plugin syntetizátory. Rozhranie Bluetooth MIDI a takmer štyri hodiny výdrže pri napájaní batériami vás oslobodí od káblov, takže sa s pocitom istoty môžete na pódiu odviazať.

*Len nabíjateľné batérie typu Ni-MH

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia