Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Roland A-01K

MIDI controller série Boutique s MIDI, CV/GATE rozhraním a 8-bitovým syntetizátorom s klaviatúrou K-25m
Kód produktu:2703
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 3 dni
Bežná cena: 419,00 € Vaša cena: 369,00 € Ušetríte: 50,00 €

Roland A-01 CONTROLLER + GENERATOR

 

Výkonný vreckový modul s MIDI/Analog konektivitou a zvukovým generátorom

 

Ovládač je vitálnou súčasťou akejkoľvek produkčnej zostavy. Voľba správneho ovládača však nie je ľahká úloha. Chcete zariadenie s veľkou flexibilitou na ovládanie všetkých zariadení na báze MIDI a CV/GATE. Potrebujete pripojiť množstvo rôznych hudobných aplikácií pre tablety a smartfóny. Ako moderný hudobník často cestujete a potrebujete mať možnosť pracovať na projektoch kedykoľvek a kdekoľvek. Roland A-01 spĺňa všetky tieto požiadavky - či už chcete rozchodiť koncertný setup, ovládať všetky možné elementy v domácom štúdiu alebo vytvoriť úplne novú skladbu, tento užitočný ovládač a zvukový generátor je riešenie pre všetky vaše potreby.

 

 • ultra-kompaktný ovládač a zvukový generátor

 • ľahko prenosný, môžete ho používať kdekoľvek

 • kvalitná konštrukcia s kovovým hlavným panelom

 • dvojitý Ribbon-controller ovláda Pitch Bend, Moduláciu a zvukové ukážky, CC a ďalšie

 • MIDI cez Bluetooth

 • CV/GATE výstupy pre analógové a modulárne syntetizátory

 • napájanie batériami (4 x AA) alebo cez USB zbernicu

 • 192x40 grafický LCD displej

 • vstavaný 0,5.5W mini reproduktor pre okamžité hranie

 • možnosť spojiť s doplnkovou klaviatúrou K-25m

 • možnosť kúpiť spolu s doplnkovou klaviatúrou K-25m (A01K)

 

Flexibilita a konektivita s MIDI & Analógovými zariadeniami

Keď už máte konečne pokope všetky elementy hudobnej produkcie, nebýva výnimkou, že sa nedajú všetky "upratať" pod jeden spoločný ovládač. Či už hráte v modernom MIDI setupe alebo prepájate staré analógové syntetizátory, pracujete na domácom počítači alebo na cestách s iOS tabletom, modul A-01 dokáže pokryť všetky potreby a využiť všetky tieto možnosti . Pre staršie MIDI syntetizátory môžete využiť štandardný MIDI/IN OUT konektor. Pre prácu s vašim obľúbeným DAW programom na Mac alebo PC tu máte USB MIDI konektor a funkcia MIDI Over Bluetooth umožňuje prácu s tabletom alebo smartfónom, či počítačom. To najlepšie je, že zvládne aj ovládanie vašich verných analógových syntetizátorov - výstupy CV/GATE OUT podporujú celú generáciu analógových a modulárnych syntetizátorov.

 

Viac ako ovládač - so zvukovým generátorom a klaviatúrou K-25m máte v rukách šikovný mini-syntetizátor

Od dobrého MIDI ovládača očakávate, že zvládne všetko. A-01 je naviac aj vreckový syntetizátor, s ktorým môžete tvoriť originálnu hudbu kdekoľvek. Zvukový generátor je postavený na 8-bitovej architektúre a vytvoril ho technik, ktorý stál pri vzniku takých skvostov ako je JX-3P. Tento modul kráča v línii vytýčenej sériou Roland Boutique. V spojení s dokovacou klaviatúrou Roland K-25m máte nástroj s 25 dynamickými klávesmi, s ktorým môžete kedykoľvek hrať vašu hudbu a ovládať externé zariadenia. V kombinácii so 16-stopovým sekvencerom na rozchodenie vašich nápadov je A-01 skutočným štartérom vašej kreativity.

 

Praktické ovládače a LCD poskytujú dobrý prehľad na pódiu aj v štúdiu 

Či pracujete v komplexnom štúdiovom prostredí alebo ovládate syntetizátory na koncerte, potrebujete MIDI ovládač, ktorý vám ihneď poskytne potrebné informácie. Vďaka intuitívnemu ovládaniu a dobrému vizuálnemu usporiadaniu máte s A-01 (a klaviatúrou K-25m) vždy jasno v tom, čo robíte. Modul je navrhnutý na hranie v reálnom čase, má špecializované ovládače a dvojitý Ribbon ovládač (pre ovládanie parametrov Pitch Benc, Modulation Sound preview) a polyfonický Aftertouch, ako aj CC a dáta System Exclusive. Aj v úplne tmavom prostredí sa môžete spoľahnúť na grafický LCD displej (192x40), ktorý vám poskytne všetky potrebné informácie a dokonca aj tvar výstupnej vlnovej formy.

 

Kompaktný, s napájaním na batérie a reproduktorom

Ako moderný hudobník sa často pohybujete medzi pódiom, štúdiom a skúškami; určite nechcete byť obmedzovaný ťažkopádnym MIDI ovládačom. Napriek množstvu úžasných funkcií a možností je A-01 malý a ľahký. Ultra-kompaktný dizajn vreckových rozmerov, s kovovým panelom, hmotnosťou 950g a napájaním na batérie (4xAA) alebo USB káblom. A naviac je tu malý 0,5W reproduktor alebo výstup pre slúchadlá. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia