Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 
Novation Peak
Novation Peak
Novation Peak
Novation Peak
 

Novation Peak

Hybridný syntetizátor
Kód produktu:3592
Výrobca:Novation
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 2 dni
Bežná cena: 1.399,00 € Vaša cena: 1.189,00 € Ušetríte: 210,00 €

Novation Peak

Peak je hybridný syntezátor s osemhlasovouu polyfóniou, digitálnymi oscilátormi, analógovou filter sekciou, efektovou jednotkou a bohatým modulačným matrixom pre vnútorné smerovanie signálu. Zvukovo čerpá z legendárnej Bass Station II a jeho desktopové prevedenie s rozsiahlymi možnosťami konektivity ho priamo predurčuje pre použitie v štúdiu.

Trojica digitálnych oscilátorov disponuje veľmi vysokým rozlíšením a celkom sedemnástimi nastaviteľnými vlnovými priebehmi. Pomery oscilátorov zmiešate v mixer sekcii s Ring a Noise generátorom a následne ho "ohrejete" v analógovej filter sekcii. Tá ponúka dve strmosti orezu (12 a 24 dB / okt.), Ovládač rezonancie a Overdrive a nastavenie LP, BP alebo HP priebehu.

Zvuk možno modulovať pomocou dvoch LFO, Amp a Mod obálkových sekcií, parametra Glide, arpeggiatoru a efektový jednotkiek Chorus, Delay, Reverb a skreslenie. Šestnásťslotový modulačný Matrix ponúka 17 zdrojov a 40 destinácií a možnosť kontroly parametrov pomocou polyfónneho Aftertouch.

Konektivitu zaisťuje MIDI Thru / In / Out a s vintage alebo modulárnymi syntetizátory môžete Peak prepojiť pomocou CV vstupu. Možnosti ovládania rozširuje dvojica konektorov pre nožné prepínače a nechýba ani USB vstup.
vlastnosti


Polyfónia: 8
Vstupy: CV Mod, Pedal 1, Pedal 2, Midi In
Výstupy: Midi Out, Midi Thru, 2x Unbalanced Jack 6,3 mm TS (L / mono, R), Headphone Jack 6,3 mm TRS
Prevádzka na batérie: Nie
Sekvencer: Nie
Pamäťové médium: Nie
Počet zvukov: 512
USB to Host: Áno
USB to Device: Nie
USB Midi: Áno
Softvér: Výrobca neuvádza
Farba: Čierna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia