Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 
Moog Grandmother
Moog Grandmother
Moog Grandmother
 

Moog Grandmother

Analógový syntetizátor
Kód produktu:4390
Výrobca:Moog
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 996,00 € Vaša cena: 880,00 € Ušetríte: 116,00 €

Moog Grandmother

 

Moog Grandmother prináša milovaný zvuk syntetizátorov Moog v semimodulárnom balení, takže je vhodný nie len pre tradičnejšie orientovaných hudobníkov, ale aj pre zvukových experimentátorov. Hrať naň môžete hneď po vybratí z krabice i bez použitia jediného patch kábla.

Na palube sa nachádza dvojica analógových oscilátorov vychádzajúcich z Moog Minimoog, 4-pólový ladder filter, 1-pólový high pass filter, generátor obálky, LFO s možnosťou audio rate, attenuverter a VCA vychádzajúce z Moog 902.

Analógový zvuk je doplnený naozajstným pružinovým reverbom, ktorý sa nachádza vo vnútri tela. Reverb, rovnako ako napríklad filter môžete použiť aj na procesovanie externých nástrojov.

Okrem nástrojového vstupu, MIDI (in / out / thru), USB a hlavného výstupu nájdete na Moog Grandmother celkom 41 patch pointov, ktoré slúžia buď na prepojenie vlastných zvukových modulov Grandmother alebo k integrácii do modulárneho systému. Všetky vnútorné prepojenie možno pomocou patch káblov zrušiť, takže máte neobmedzené možnosti prepojení.

Nechýba arpeggiator a zabudovaný sekvencer, ktoré možno synchronizovať pomocou MIDI alebo clock. Tri sekvencie si navyše môžete uložiť a kedykoľvek vyvolať pomocou trojpolohového prepínača.

Syntezátor disponuje klaviatúrou Fatar s 32 klávesmi a dynamickou citlivosťou. Po ľavej strane tradične nájdete modulačné a pitch koliesko.

Moog Grandmother je vynikajúci analógový syntezátor, ktorý môžete používať samostatne, alebo s kolegami Mother 32 alebo Moog DFAM. Skvele si tiež bude rozumieť s EURORACK a vďaka MIDI a USB aj s vaším DAW.


vlastnosti


Polyfónia: 1
Vstupy: 1x Jack 6,3 mm TS, Midi In, 21x CV
Výstupy: 1x Jack 6,3 mm TS, Midi Out, 16x CV
Prevádzka na batérie: Nie
Sekvencer: Áno
USB to host: Áno
USB to device: Nie
USB midi: Áno
Softvér: N / A
Farba: Čierna
Šírka: 548 mm
Hĺbka: 362 mm
Výška: 140 mm
Hmotnosť: 7,25 kg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia