Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 
Korg KingKORG BK
 

Korg KingKORG BK

Analog modeling syntetizátor
Kód produktu:1253
Výrobca:Korg
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 999,00 € Vaša cena: 899,00 € Ušetríte: 100,00 €

Korg KingKORG

syntetizátor

Nová generácia modeling syntetizátoru s komplexným spektrom zvukov.

Ako si predstavujete ideálny syntezátorové zvuky pre svoje nahrávanie alebo živé vystúpenia? Vybaví sa vám pri tom nejaký typický zvuk používaný obľúbenými umelcami, alebo skôr niečo pôvodného, ​​čo si vytvoríte úplne sami? A dokážete všetky tieto zvuky vytvoriť na vašom súčasnom syntetizátore? KingKORG dokáže verne reprodukovať zmeny oscilátora a filtrov analógového syntetizátoru, vďaka čomu môžete zvuk ľubovoľne vytvarovať. Týmto jediným nástrojom tak dokážete obsiahnuť neuveriteľne pestré spektrum rôznych zvukov.

Dlho očakávaná čierna farba je tu.

V ponuke je teraz prevedenie nástroja v štýlovej čiernej farbe. Typicky čierny ovládací panel s ovládacími prvkami je vizuálnym odkazom na klasické syntetizátory a zaručene prebudí tie správne inštinkty v každom hráčovi, ktorý na týchto zariadeniach vyrastal.

ZVUKY

Výkonné oscilátory, ktoré sú ľahko pochopiteľné pre začiatočníkov a napriek tomu dostatočne účinné aj pre expertov

Dizajn s 3 oscilátormi x 2 vyzerá úplne inak, umožňuje generovať na KingKORGu hutné a bohaté zvuky, výrazným plusom je tiež nový XMT modelingový zvukový engine. XMT (XPanded Modeling Technology) je unikátna technológia značky KORG, ktorá dokáže produkovať širokú škálu rôznych zvukov, hoci jej ovládanie je úplne jednoduché. U bežného syntetizátoru vyžaduje proces tvorby zvuku postupné nastavovania jednotlivých oscilátorov, takže je ťažké udržať si celkový prehľad. Naproti tomu KingKORG ponúka presetové algoritmy, ktoré obsahujú kombinácie rôznych typov a počtov algoritmov, vďaka ktorým ľahko a rýchlo vytvoríte zvuky v špičkovej kvalite. Bohatý zoznam algoritmov oscilátora zahŕňa všetky typy, ktoré by ste u analógového syntetizátoru mohli očakávať - ​​od klasických Sawtooth wave, square wave, a noise-in až po množstvo PCM / DWGS algoritmov, takže možnosti tvorby sú naozaj široké.

Modelingovej filtre, ktoré vedia reprodukovať zvuk klasických nástrojov.

Pri navrhovaní modelu KingKORG bola veľká pozornosť venovaná sekcii filtrov, ktorá je pre charakter syntetizátoru rozhodujúca. Veľký výber filtrov je všeobecne  výhodou analógového modelingu a KingKORG sa v tomto smere pýši nevídanú flexibilitou.

Tri master efekty, každý so šiestimi typmi efektov, pre finálnu úpravu zvuku

Lampový obvod dodá zvuku bohaté spektrum a efektívne skreslenie

Dlhoročná skúsenosť značky KORG s analógovými syntetizátormi sa zúročila v plne analógovom lampovom obvode, ktorý KingKORG ponúka ako master efekt. Môžete s ním zvuk obohatiť o účinne skreslenie alebo dodať typický hrejivý charakter lampy.

funkcia vokodéru

Vstavaný vokodér dokáže pomocou audio signálu, vstupujúceho cez vstavaný mikrofón, modulovať zvuk -Takže to znie ako by syntezátor "hovoril". Vokodér ponúka funkciu Formant Shift, ktorá slúži k rapídnym zmenám zvuku, rovnako ako funkciu Formant Hold s ktorou možno zvuk "zmraziť" a prehrávať ho potom pomocou klávesov. Vďaka dvojpartovej architektúre KingKORG vie dokonca kombinovať vokodér s ďalším zvukom.

Virtuálne routovanie signálu

Na mnohých klasických syntetizátoroch (ako je napríklad MS-20) možno signál presmerovať (routovat) pomocou špeciálnych káblov, ktorými sa fyzicky prepoja jednotlivé prvky syntetizátoru. Túto funkcionalitu ponúka KingKORG tiež a to prostredníctvom intuitívneho Virtual Patch systému. Pomocou šiestich routovacích prvkov "Virtual Patch" dostupných pre každý part.

krokový arpeggiátor

Krokový arpeggiátor vie automaticky generovať arpeggiované frázy (rozložené akordy) v závislosti na tónoch, ktoré zahráte na klávesy. Môžete pri tom navyše voliť zo šiestich typov arpeggia a k tomu treba určiť dĺžku trvania, interval a on / off status jednotlivých krokov.

FUNKCIE

Nové intuitívne usporiadanie prvkov na ovládacom paneli

Novo prepracovaný ovládací panel združuje jednotlivé riadiace prvky do komplexných blokov, takže sa pri tvorbe môžete ľahšie sústrediť na to podstatné.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia