Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 
IK Multimedia UNO Synth
zväčšiť obrázok
NovinkaMenu týždňa
IK Multimedia UNO Synth
IK Multimedia UNO Synth
IK Multimedia UNO Synth
IK Multimedia UNO Synth
IK Multimedia UNO Synth
 

IK Multimedia UNO Synth

Analógový monofónny syntetizátor
Kód produktu:4312
Výrobca:IK Multimedia
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 229,00 € Vaša cena: 175,00 € Ušetríte: 54,00 €

IK Multimedia UNO Synth

 

Nekompromisný analógový syntetizátor pre každého
 
UNO Synth je ľahko programovateľný analógový mono syntetizátor s veľkou škálou funkcií a vo veľmi kompaktnom prevedení. Umožňuje jednoducho vytvárať veľmi pokročilú syntézu pre náročných aranže.
 
UNO Synth v sebe spája dvadsaťročné skúsenosti spoločnosti IK Multimedia vo vývoji softvéru a hardvéru sa skúsenosťami talianskeho tvorca syntetizátorov Soundmachines a synth guru od IK, Erika Nordlander (ktorý stojí za uznávanými synthy ako napr. Alesis Andromeda). Výsledkom je nekompromisný nástroj s masívnym analógovým zvukom a zároveň s praktickou programovateľnosťou a pokročilými funkciami za bezkonkurenčnú cenu.
 
Dni kompromisu skončili. Teraz môže každý vlastniť skutočný analógový syntetizátor s profesionálnym zvukom.
 
UNO Synth sa pýši výrobou priamo v talianskom výrobnom závode spoločnosti IK, aby zabezpečila najvyšší štandard kvality. Rovnako ako väčšina hardvérových produktov IK je UNO Synth vyrábaný kombináciou najmodernejších automatických strojov a skúšobných systémov spoločnosti IK a jemného, ​​renomovaného talianskeho remeselného umenia.
 
Skúsení synth profesionáli a začiatočníci si zamilujú vysoko kvalitné čisto analógovou zvukovú cestu a ultrakompaktný prevedení. S klasickými i modernými synth zvuky okamžite po ruke, vykúzli UNO Synth úsmev na tvári fanúšikom každého hudobného žánru.
 
Milovníci elektronickej hudby alebo prvý používatelia syntetizátoru veľmi rýchlo ocenia tento cenovo dostupný a ľahko použiteľný nástroj, a to aj v prípade, že majú analógový syntetizátor alebo jeho programovanie v rukách prvýkrát. Vďaka svojim preferenciám a ľahko ovládateľné klávesnicu s voliteľnými stupnicami a arpeggiátor je UNO Synth dokonalou bránou do sveta syntetizátorov.
 
 Recenzia z časopisu Populár
 
 
skvelý analóg
 
Pod miniatúrnym obalom sa skrýva silný, hutný a bohato znejúce syntézny jadro s čisto analógovou zvukovou cestou, porovnateľnú s profesionálnymi syntetizátory, ktoré stoja oveľa viac.
 
Čisto analógová audio cesta, obsahujúci 2 VCO, generátor šumu, rezonančné multimode VCF a VCA
2 nezávislé VCO s pílou, trojuholníkom, impulznými priebehy s plynulo premenlivým tvarom vrátane PWM štvorcový signál plus samostatný generátor bieleho šumu
Dvojnásobný analógový rezonančná OTA filter s LPF, HPF a BPF
Dvojstupňové užívateľské skreslenie vstupného filtra umožňuje dosiahnuť klasického saturovaného synth zvuku, od jemného zafarbenia až po agresívne skreslenie
LFO s priebehom sínus, trojuholník, štvorec, horné píla, dolný píla, náhodný a sample-and-hold pre moduláciu Pitch, Filter, Amp a priebežných oscilátorových vĺn vrátane PWM
 
Toto vysoko flexibilné syntezátorové jadro vyniká nielen v produkcii bohatých, hrejivých, ráznych, hlbokých basových zvukov, ktoré sú základom vysoko kvalitného monofónneho syntetizátoru, je ale tiež dokonale navrhnutý tak, aby priniesol širokú zvukovú paletu Lead, ARPU, sekvencií, prechodov a efektov.
 
Hoci je UNO Synth monofónne, jeho dva nezávislé oscilátory môžu byť naladené rozdielne, aby generovali zaujímavé zvuky. Pulzne šírkovej modulácie každého oscilátora umožňuje jedinému oscilátora znieť ako dva, zatiaľ čo druhý oscilátor môže byť naladený na oktávu alebo interval pre pokročilých modulárne štýly tých najlepších klasických syntetizátorov.
 
Čisto analógový filter prináša teplo, hĺbku a hutnosť, ktoré očakávate od skutočného analógového syntetizátoru. Multimodálne rezonančné filter môže byť použitý pre jemnú tónovú modifikáciu alebo agresívne rezonančné prechody. Zákazkový obvod pre skreslenia umožňuje jednoduché vytvorenie moderných saturovaných tónov. A samozrejme môžete modulovať filter s obálkou filtra, LFO a príslušnými tlačidlami, rovnako ako ho automatizovať v sekvenceru alebo externým MIDI kontroleru.
 
Vstavaný oneskorovacia efekt, synchronizovaný s tempom, ďalej rozširuje zvukovú paletu a typ zvukov, ktoré môže generovať, pridáva hĺbku arpegiu alebo sekvenčným vzorom.
 
 
Jednoduché ovládanie s výkonným programovaním
 
UNO Synth je dodávaný so 100 predvoľbami (80 je plne prepisovateľných), takže je pripravený hrať priamo po rozbalení z krabice. Každá predvoľba zahŕňa nielen naprogramovaný zvuk, ale aj pridružené arpegio a sekvenciu pre ešte lepší hudobný výraz a zvukový výkon.
 
Vďaka tomu je pre každého ľahké nájsť dokonalý zvuk a začiatočníci aj profesionáli budú mať skvelé inšpiratívne východiskové body, aby mohli pracovať s UNO Synth rýchlejšie a produktívnejšie.
 
Na hornom paneli UNO Synth je k dispozícii viac ako 40 ovládacích prvkov, ktoré poskytujú priamy prístup k parametrom v reálnom čase pre okamžitú úpravu zvuku bez hlbokých menu, ktoré je nutné prechádzať. Navyše je k dispozícii Mac / PC editor, ktorý plne ovláda UNO Synth z počítača a ktorý umožní programovanie, ukladanie a správu neobmedzeného počtu predvolieb.
 
Univerzálna klaviatúra s multi-touch dotykovými klávesmi ponúka viac ako dve oktávy pre ovládanie zvuku ako chromatická klaviatura alebo ako preddefinované klaviatura. S výberom 13 dostupných stupníc môžete vždy ladiť s vaším projektom alebo sa inšpirovať zo stupníc v novom štýle. Multifunkčný vstavaný arpeggiátor s 10 rôznymi režimami arpegio a 4-oktávovým rozsahom dáva radosť z hry pre klávesák i "neklávesáky".
 
Klaviatúra UNO Synth tiež zastupuje funkciu ovládacieho prvku pre úpravu vstavaného sekvenceru. Sekvencie môžu byť naprogramované tak v reálnom čase, tak v krokoch a zahŕňajú až 20 parametrov pre každý krok, čo robí sekvenčné program medzi najsilnejšie vo svojej triede.
 
K dispozícii je tiež päť modulácií (Dive, Scoop, Vibrato, Wah a Tremolo), ktoré umožňujú meniť zvuk UNO Synth v reálnom čase. Tieto funkcie dodávajú okamžitý dynamický výraz, ktorý privádza analógové syntézy k životu rovnako ako najpokročilejší hráči.
 
 
Prenosný, napájaný batériami, pre tvorbu kdekoľvek
 
Ultrakompaktné rozmery UNO Synth ho radí medzi najmenšie monofónne syntetizátory. Svojou nízkou hmotnosťou (iba 400 g) a napájaním z batérií (4xAA súčasťou dodávky) alebo napájacím zdrojom USB (power banky) ponúka UNO Synth všetkým hudobníkom slobodu vytvárať hudbu všade, bez toho, aby boli viazaní na nejaké konkrétne miesto.
 
 
Využiteľný samostatne, s keyboardom alebo DAW
 
Milovníci elektronickej hudby alebo DJs môžu hrať s UNO Synth vždy a všade, keď príde inšpirácia. Vstavaný zvukový vstup umožňuje reťazové pripojenie ďalších externých zvukových zariadení (napr. Drum machines), aby bolo možné ich používať spoločne s UNO Synth bez potreby ďalšieho mixu, čo minimalizuje vybavenie pre maximálnu prenosnosť.

Klávesáci a producenti ho môžu pripojiť k ich preferovanému master keyboardu alebo akémukoľvek MIDI zariadeniu pomocou vstavaných portov MIDI In a Out a integrovať  UNO Synth do svojich live alebo štúdiových zostáv ako veľmi výkonný a všestranný analógový zvukový modul. Vďaka zabudovanému portu MIDI USB sa systém UNO Synth integruje priamo s DAW alebo inými zvukovými nástrojmi, ktoré bežia na počítačoch Mac / PC alebo mobilných zariadeniach, bez toho aby ste museli mať ďalší hardvér, ako sú napr. MIDI prevodníky.
 
 
špecifikácie
 
Čisto analógová audio cesta, obsahujúci 2 VCO, generátor šumu, rezonančné multimode VCF a VCA
2 nezávislé VCO s pílou, trojuholníkom, impulznými priebehy s plynulo premenlivým tvarom vrátane PWM štvorcový signál plus samostatný generátor bieleho šumu
Dvojnásobný analógový rezonančná OTA filter s LPF, HPF a BPF
Dvojstupňové užívateľské skreslenie vstupného filtra umožňuje dosiahnuť klasického saturovaného synth zvuku, od jemného zafarbenia až po agresívne skreslenie
LFO s priebehom sínus, trojuholník, štvorec, horné píla, dolný píla, náhodný a sample-and-hold pre moduláciu Pitch, Filter, Amp
AD (Filter) + AR (Amp) obálky (plná ADSR kontrola skrze MIDI CC alebo softvér editor)
40 ovládacích prvkov s LED indikáciu
100 presetov
Arpeggiátor s 10 režimami a 4 oktávy
Real-time a step edit (16-step) sekvencér s 20 automatizovatelnými parametrami
Multi-touch 27 klapková chromatická alebo nastaviteľná klaviatúra s 13 stupnicami
Sync Delay s 5 efektmi
Self-tune a Auto-tune kalibrácia
USB MIDI a 2.5mm jack MIDI IN / OUT (vrátane káblov)
Audio vstup pre zreťazenie s ďalšími audio zariadeniami bez potreby mixu
Mac / PC / iOS editor
Kompletné MIDI implementácia s ovládaním všetkých parametrov pomocou MIDI CC
Batériové (4xAA) alebo USB napájanie
Kompaktné (25,6 x 15 x 5 cm) a ľahký (400g)
Navrhnutý a vyrábaný v Taliansku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia