Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
Roland GO:PIANO 88
 

Roland GO:PIANO 88

Digitálne piano pre začiatočníkov
Kód produktu:4337
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 429,00 € Vaša cena: 379,00 € Ušetríte: 50,00 €

Roland GO:PIANO 88


Piano s 88 klávesmi plnej veľkosti. Ľahko prenosné. Cvičenie s využitím smartfónu.
 
Keď sa učíte hrať na piano, mať 88 klávesov je veľké plus. Aj keď pre mladých hráčov existujú menšie a ľahšie prenosné piana so 61 a 76 klávesmi, s ktorými sa jednoducho manipuluje, piano s 88 klávesmi plnej veľkosti pomôže rozvíjať správnu techniku, aby ste sa mohli stať expresívnejším hráčom. V prípade väčšiny klávesov si musíte vyberať medzi funkčnosťou a prenosnosťou, čo však neplatí pre Roland GO:PIANO88. Tento ľahký a prenosný nástroj s možnosťou napájania pomocou batérií a pripojenia slúchadiel je vybavený 88-klávesovou klaviatúrou a zvukmi prevzatými z najlepších digitálnych pián Roland. Môžete teda hrať správnou technikou a s výrazovými možnosťami, ktoré sú dôležité pre klasickú hudbu a zložitejšie skladby. GO:PIANO88 je vybavené aj kvalitnými Bluetooth reproduktormi, ktoré sa dajú prepojiť so smartfónom. Môžete tak vytvoriť jednoduché a kompaktné prostredie pre učenie. Po pripojení môžete využívať bezplatný online obsah, vďaka ktorému bude učenie rýchlejšie a zábavnejšie. Nájdete tu online lekcie piana, karaoke a video návody hry vašich obľúbených skladieb. Jednoducho spustite stream vášho zoznamu skladieb a hrajte. Nájdite si miesto, vezmite si smartfón a vydajte sa na hudobné dobrodružstvo s pianom GO:PIANO88.
 
<Features>

  • Špičkové piano v kompaktnom, ľahko prenosnom a dostupnom nástroji
  • Piano s 88 klávesmi plnej veľkosti a štandardnými rozmermi
  • Integrované kvalitné Bluetooth reproduktory na bezdrôtové pripojenie smartfónu
  • Kompaktné a ľahké (7,5 kg) – hranie a skladovanie kdekoľvek
  • Kompletne bezdrôtová prevádzka vďaka napájaniu z batérie a Bluetooth pripojeniu
  • Podpora Bluetooth MIDI pre pokročilé hudobné lekcie so smartfónom alebo tabletom
  • Funkcie metronómu, transpozície a nahrávania podporujú každodenné cvičenie.
  • Integrované reproduktory, napájanie z batérie a možnosť používania slúchadiel
  • Cenovo dostupné prenosné druhé piano pre skúsených hráčov

 
Vychutnávajte si pocit ako pri hre na klasickom piane s 88 klávesmi
GO:PIANO88 má 88 klávesov plnej veľkosti pre autentický a expresívny pocit pri hraní, inšpirovaný klaviatúrami na akustických grand pianách. S plným rozsahom nôt môžete hrať náročnejšie skladby a pomôže vám to učiť sa správne techniky hry ľavou aj pravou rukou. Poskytuje aj plynulý prechod z klaviatúry s vyváženou kladivkovou mechanikou. Aj keď investujete do špičkového piana, piano GO:PIANO88 je ideálny prenosný nástroj na hranie na skúškach, v štúdiu a na koncertoch.
 
 
Pripojte sa bezdrôtovo k smartfónu, získajte prístup k online obsahu a učte sa rýchlejšie
GO:PIANO88 môžete prepojiť so svojím smartfónom, aby pre vás bolo učenie na piane zábavnejšie. Pripojte sa bezdrôtovo k smartfónu alebo tabletu cez Bluetooth a získajte prístup k skladbám vo vašej hudobnej knižnici alebo si vyskúšajte niektoré z bezplatných online lekcií. Môžete hrať spolu s hudbou prehrávanou cez kvalitné integrované reproduktory alebo cez slúchadlá. Ak preferujete intenzívnejšie cvičenia, vyskúšajte niektoré z mnohých špičkových aplikácií alebo video návodov ešte predtým, než začnete výučbu so súkromným učiteľom.
 
Vychutnávajte si autentický zážitok z hrania na kompaktnom nástroji
Nie každý má doma priestor pre veľké akustické piano. Vďaka kompaktným rozmerom piana GO:PIANO88 však môžete hrať kdekoľvek a využívať pri tom všetky výhody 88 klávesov plnej veľkosti. Jednoducho si sadnite, zapnite piano a vychutnávajte si plný dynamický rozsah bez komplikovaného nastavovania a zamotaných káblov. Okrem toho môžete k pianu GO:PIANO88 pripojiť slúchadla a cvičiť bez toho, aby ste rušili ostatných.
 
Skladajte hudbu kdekoľvek vďaka napájaniu z batérie a bezdrôtovému pripojeniu k smartfónu
Na akustickom piane môžete hrať len na jednom mieste, prenosné elektronické klávesy vás zas obmedzujú v type hudby, ktorú môžete hrať, keďže majú menej klávesov. S pianom GO:PIANO88 a smartfónom môžete skladať hudbu kdekoľvek. Vďaka kompaktnej konštrukcii s hmotnosťou len 7,5 kg a napájaniu pomocou batérií môžete na piane GO:PIANO88 hrať cez jeho reproduktory alebo cvičiť so slúchadlami. Keď k pianu bezdrôtovo pripojíte smartfón, môžete si kedykoľvek a kdekoľvek brúsiť techniku. Zaručí vám to klaviatúra s 88 klávesmi plnej veľkosti. 
 
Inšpirujte sa zvukmi pián Roland
Ak oceníte klaviatúru piana GO:PIANO88 s 88 klávesmi plnej veľkosti, určite vás inšpirujú aj integrované zvuky prevzaté zo špičkových pián Roland. Dotknite sa klávesov a zaznejú zvuky plné charakteru, ktoré sa budú meniť podľa vašich dotykov, rovnako ako na špičkovom akustickom piane. Vďaka expresívnej klaviatúre vám piano GO:PIANO88 umožní rozvíjať dynamiku hrania. Vy sa tak budete chcieť zlepšovať rýchlejšie spolu so získanými zručnosťami. GO:PIANO88 je vybavené aj zvukmi elektrického piana, organu a ďalšími zvukmi, pomocou ktorých môžete objavovať rôzne hudobné štýly.
 
Využívajte cvičenie naplno vďaka integrovaným vzdelávacím funkciám
GO:PIANO88 vám pomôže sústrediť sa na hranie vďaka integrovaným nástrojom, ktoré vás podporia pri každodennom cvičení. Vyskúšajte si metronóm na rozvíjanie zmyslu pre rytmus alebo experimentujte s transpozíciou klaviatúry na rôzne výšky tónov. Pomocou integrovaného rekordéra môžete svoju hru zaznamenávať a sledovať svoje pokroky. Keď budete pripravení, môžete k pianu pripojiť smartfón – odhalí sa vám celý svet aplikácií a video návodov.
 
Vytvárajte kvalitné videá pomocou smartfónu a mixu GO:MIXER PRO
S 88-klávesovou klaviatúrou a vzdelávacími funkciami budete za krátky čas hrať lepšie ako kedykoľvek predtým a so svojimi pokrokmi sa budete chcieť podeliť s celým svetom. Aj keď je nahrávanie videí pomocou smartfónu jednoduché, integrovaný mikrofón neznie vždy profesionálne. Skúste smartfón a piano GO:PIANO88 pripojiť k mixu Roland GO:MIXER PRO a priamo počas snímania zaznamenávať skvelý zvuk. K mixu GO:MIXER PRO môžete pripojiť aj ďalšie zdroje, napríklad mikrofón alebo ďalšie klávesy. Prepojením smartfónu s pianom GO:PIANO a mixom GO: MIXER MIXER môžete vytvárať profesionálne videá pre zdieľanie na sociálnych médiách.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia