Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Roland FP-30 BK SET

Digitálne portable piano so stojanom KSC 70 a trojpedálom KPD 70
Kód produktu:2699
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 877,00 € Vaša cena: 745,00 € Ušetríte: 132,00 €

FP-30 Digital Piano

 

Kompaktné rozmery a špičková kvalita klavíra Roland

 

Ak by ste chceli mať doma klavír, no nemáte dostatok priestoru alebo prostriedkov pre veľký klavír, už nemusíte čakať. Nový klavír FP-30 prináša v malom a dostupnom nástroji všetky kvality klavíra Roland - úžasný zvuk, špičkovú klaviatúru a množstvo moderných funkcií. Je ľahký a dobre prenosný, vďaka tomu je skvelým výberom aj pre cestujúcich hudobníkov a učiteľov hudby. Keď k tomu pridáme množstvo ďalších zvukov, praktické cvičené a nahrávacie funkcie, podporu pre bezdrôtové Bluetooth® zariadenia a populárne hudobné aplikácie, nový FP-30 prináša dokonalý hudobný zážitok, ktorý sa doteraz nepodarilo vtesnať do nástroja týchto rozmerov a cenovej kategórie. 

 

Špičkový zvuk a možnosti digitálneho klavíra Roland v kompaktnom a praktickom nástroji.

 

 • Bohatý a vnímavý zvuk klavíra Roland SuperNATURAL Piano

 • 88-klávesová klaviatúra PHA-4 Standard poskytuje dokonalú dynamiku a výrazové možnosti 
 • Výkonné ozvučenie a stereo reprodukcia pre dokonalá hudobný zážitok  
 • Výstup pre slúchadlá a tichá klavírna mechanika umožňujú hranie v ktorejkoľvek hodine 
 • Kompaktné a ľahké vyhotovenie umožňuje ľahké prenášanie po dome, štúdiu alebo hudobnej triede  
 • Vstavaná bezdrôtová Bluetooth konektivita pre spojenie klavíra s populárnymi hudobnými aplikáciami vo vašom smartfóne alebo tablete (GarageBand, piaScore, Sheet Music Direct a mnohé ďalšie)  
 • Ešte väčší hudobný zážitok vďaka funkciám DUAL/SPLIT a množstvu ďalších zvukov (organ, sláčikové nástroje, hlasy, bicie a ďalšie) 
 • Režim TWIN PIANO pre učiteľov hudby umožňuje rozdelenie klaviatúry na dva úseky s rovnakým rozsahom pre učiteľa aj žiaka 
 • Pripojte USB pamäť a uložte vaše nahrané skladby (SMF rekordér)
 • Doplnkový stojan s trojitým pedálom  pre klasický vzhľad klavíra a rozšírené funkcie (napr. ovládanie otáčania strán v hudobných aplikáciách) 
 • Dostupný v bielom alebo čiernom vyhotovení

 

 

Dokonalý zvuk a dynamika uspokoja aj náročných klaviristov 

FP-30 má výnimočné kvality, ktorými predčí všetky ostatné nástroje vo svojej triede. Nekompromisný zvuk a dynamika a výrazové možnosti umožňujú tomuto klavíru vytvoriť ideálne prostredie pre kvalitné štúdium hudby a dokonalé hudobné vyjadrenie, ktoré potrebujú skúsení interpreti. V FP-30 je krásny zvuk klavíra Roland SuperNATURAL Piano podporený výkonným vstavaným ozvučovacím systémom a novou klaviatúrou, ktorá zdedila to najlepšie po svojich väčších bratoch - dynamiku, mechaniku a povrchovú úpravu.  

 

Užitočné digitálne funkcie pre učenie, kreativitu a zábavu  

Vďaka moderným digitálnym funkciám poskytuje FP-30 omnoho viac ako akustický klavír, viac zábavy a viac produktivity pre vaše hranie. S ostatnými zvukmi (organy, sláčikové nástroje, hlasy, atď.) a sprievodným bubeníkom si môžete zahrať všetky typy hudobných štýlov. Dokonca môžete navrstviť dva zvuky na seba alebo hrať rôznymi rukami rôzne zvuky. Bluetooth wireless je tu pre spoluprácu s MIDI hudobnými aplikáciami na mobilných zariadeniach a USB podpora umožňuje hranie v sprievode vašich obľúbených skladieb a uloženie vašich nahrávok zaznamenaných na FP-30. Režim TWIN PIANO pre učiteľov hudby umožňuje rozdelenie klaviatúry na dva úseky s rovnakým rozsahom pre učiteľa aj žiaka Po pripojení slúchadiel môžete pokračovať na vašej hudobnej ceste vo dne aj v noci a nemusíte si robiť starosti o vaše okolie.   

 

Ľahko prenosný pre hranie na cestách

FP-30 je dostupný v bielom alebo čiernom vyhotovení a s elegantným vzhľadom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek prostredia. Jednoduchý a kompaktný dizajn pre malé priestory a časté prenášanie. Skromné rozmery FP-30 oceníte v menšej domácnosti a nízku hmotnosť zase pri nosení klavíra na vystúpenia alebo hudobné lekcie. Pre dosiahnutie tradičného vzhľadu pianína môžete umiestniť klavír na stojan KSC-70 alebo KPD-70 s trojitým pedálom. Ďalším veľkým benefitom stojana KPD-70 s tromi pedálmi je možnosť využívať pedále na pohodlné otáčanie strán v aplikáciách ako piaScore a Sheet Music Direct.      

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia