Kategórie
 
 
 
 
 

Rode NT-USB

Kondenzátorový mikrofón s USB pripojením
Kód produktu:3593
Výrobca:Rode
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 179,00 € Vaša cena: 159,00 € Ušetríte: 20,00 €

RODE NT-USB

Základná charakteristika:
 
16 Bit / 48 kHz A / D prevodník
0,50 "kondenzátorová kapsula s kardioidnou smerovou charakteristikou
Kompatibilita s Pc / Mac / iPad bez nutnosti inštalácie ovládačov
Slúchadlový výstup (3,5 mm stereo jack) pre priamy monitoring s vlastným ovládaním hlasitosti na tele mikrofónu
Potenciometer pre mix priameho signálu z mikrofónu a výstupu z počítača / iPadu
Napájanie cez USB
Súčasťou pop filter, držiak, stolový stojan, USB kábel a puzdro
 
 
NT-USB je vysoko univerzálny "side-address" mikrofón, ktorý je okrem hovorených aplikácií, ako napr. Podcasting a "voice-over", ideálny aj pre nahrávanie spevu a hudobných vystúpení.
 
Je plne kompatibilný so všetkými zásadnými DAW programy založených na Windows a Mac OS, rovnako tak, ako s Apple iPadom pomocou aplikácií RODE Rec, GarageBand, alebo iné nahrávacie aplikácie, ktorá je schopná prijať signál z externého mikrofónu. Použitie s iPadom vyžaduje pripojenie vhodného USB adaptéra, ako je Apple Camera Connection Kit (nie je súčasťou balenia).
 
Telo NT-USB je vybavené stereo slúchadlovým vstupom (3,5 mm jack) pre monitoring s nulovou latenciou, čo umožňuje sledovať vstup mikrofónu v reálnom čase a pomocou potenciometra nastaviť pomer medzi direkt signálom z mikrofónneho vstupu a výstupom z počítača / iPadu.
 
Súčasťou balenia je prémiový pop-filter, ktorý sa montuje priamo na základňu mikrofónu, takže je umiestnený v ideálnej vzdialenosti od kapsule mikrofónu pre minimalizáciu explozívnu spoluhlásek (tvrdé "B", "T" alebo "p"). Súčasťou je tiež vysoko kvalitný držiak na stojan so štandardným 3/8 "závitom, stolný" tripod "statív, ktorý umožňuje NT-USB umiestniť v pohodlnej výške na stole, mikrofónny puzdro so zipsom a 6m dlhý USB kábel.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia