Kategórie
 
 
 
 
 

Boss VE-1

Echo, pedálový efektový procesor
Kód produktu:2040
Výrobca:Boss
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 169,00 € Vaša cena: 139,00 € Ušetríte: 30,00 €

Profesionálne štúdiové vokálne efekty na dosah ruky!

Každému vokalistovi sa na pódiu zíde dobrý Reverb a niekoľko štúdiových efektov. Preto sme navrhli BOSS VE-1 Vocal Echo - aby váš hlas pri spievaní znel ešte lepšie. Poskytuje úžasný Reverb a ďalšie dôležité vokálne efekty, všetko zabalené v kompatknej a praktickej krabičke, s ktorou si môžete vytvoriť úžasný vokálny zvuk pre každé vystúpenie.

Čo je najlepšie na VE-1? Že nemusíte byť profesionálny zvukový technik, aby váš hlas znel tak dobre. Všetko máte na dosah ruky - skvele znejúce vokály kedykoľvek a kdekoľvek. Či ste nováčik vo svete zvukových efektov alebo ostrieľaný zvukový technik, VE-1 vám prináša kvalitný zvukový procesor, ktorý dodá hlasu ten správny lesk.

S VE-1 nemusíte na dosiahnutie pôsobivých výsledkov študovať komplikované manuály a parametre. Jednoducho si vyberte zvuk zo siedmich dostupných profesionálnych nastavení a ovládačmi ľahko a intuitívne dolaďte zvuk podľa vašich predstáv. Ak ste pokročilý používateľ, môžete doladiť zvuk do dokonalosti upravením podrobnejších parametrov.

Okrem ovládania kvalitného priestorového efektu (Reverb) máte poruke aj samostatné ovládače efektov Double, Pitch Correct a Enhance Pitch Correct pomáha hlasu udržať si správnu intonáciu alebo ním môžete vytvoriť typický "elektronický hlas". S praktickou funkciou Memory môžete uložiť a používať až štyri vaše obľúbené nastavenia, plus aktuálne nastavenie.

Vstavaný USB audio Port umožňuje nahranie vášho úžasného prejavu priamo do nahrávacieho programu alebo vytvoriť YouTube video s kvalitným zvukom.

VE-1 môžete napájať batériami alebo AC adaptérom,  takže si ho môžete vziať kamkoľvek - na ulicu, do klubu alebo do domáceho štúdia.

 

Základné funkcie

·      Sedem typov "ambience" efektov s možnosťou upravenia nastavení

·      Double-tracking efekt, ktorý dodá vášmu hlasu pevnosť

·      Efekty Enhance a Pitch Correct (možnosť vytvoriť “elektronický hlas”)

·      Možnosť podrobne upraviť parametre (pre pokročilých používateľov)

·      Napájanie batériami alebo AC adaptérom umožňuje používanie kdekoľvek

·      Pamäť pre uloženie a používanie obľúbených nastavení

·      USB audio port umožňuje pripojenie a používanie s počítačom

 

Detaily

 

Nastavenie vášho zvuku na dosah ruky, bez zvukového technika

Väčšina vokalistovi si nemôže dovoliť mať profesionálneho zvukového technika, ktorý im pri každom vystúpení nastaví správny zvuk VE-1 je dokonalé "all-in-one" riešenie, s ktorým si ľahko poradíte a vytvoríte super zvuk aj bez pomoci profesionála. Či budete hrať na ulici alebo miestnej kaviarni alebo klube, s VE-1 bude mať váš hlas vždy profesionálny lesk.

Sedem rôznych typov efektu Echo

Sedem programov od výrobcu poskytuje viac, ako sa na prvý pohľad zdá - obsahujú rôzne nastavenia efektu Reverb, ktoré sú presne vyladené pre jednotlivé programy. Tieto variácie poskytujú najlepšie možné nastavenia intenzity efektu a krásne dopĺňajú váš hlas bez toho, že by ste ich výraznejšie vnímali. Návrhári v BOSS zužitkovali desaťročia skúseností s vokálnymi efektmi a v spolupráci so zvukovými technikmi z celého sveta starostlivo navrhli tieto nastavenia v najlepších štúdiových podmienkach. Výsledkom sú skvelé vokálne efekty, ktoré môžete využiť v akejkoľvek situácii!

Pre koho je navrhnutý VE-1?

Správny štúdiový Reverb je pre každého vokalistu nevyhnutnosťou. VE-1 je navrhnutý pre každého, kto chce okrášliť svoj hlas príjemným priestorovým dozvukom a znieť ako profesionál. Významne zlepší priestorový charakter a čitateľnosť vášho hlasu, naviac sa ľahko používa a jeho nastavenie zvládne aj nováčik v oblasti zvukových zariadení. VE-1 ocenia najmä vokalisti, ktorí vystupujú s minimálnym vybavením v kaviarni, klube alebo na podobnom priestorovo obmedzenom mieste.

Pamäte umožňujú okamžité prepnutie nastavení

Ako vokalista ste takmer vždy v centre pozornosti - okrem spievania sa často s publikom aj rozprávate. Niekedy potrebujete úplne zmeniť dozvukový efekt, napr. pri ďalšej skladbe. S pamäťovou funkciou VE-1 môžete jednoducho prepínať nastavenia, ktoré potrebujete pre rôzne skladby a štýly. Medzi skladbami môžete ľahko deaktivovať dozvukový efekt a ponechať zapnutý efekt Enhancer, ktorý je výborný pri rozprávaní do publika. Môžete si vybrať zo štyroch rôznych nastavení, plus vaše aktuálne nastavenie VE-1.

USB Audio konektivita

Okrem príjemných priestorových vokálnych zvukov vám VE-1 ponúka aj vstavaný USB audio port pre pripojenie a nahrávanie do počítača. Túto užitočnú funkciu využijete napríklad na vytvorenie profesionálne znejúceho videa na YouTube, v ktorom predstavíte vaše úžasné hlasové schopnosti.

A to nie je všetko - s mikrofónom pripojeným k VE-1 môžete nahrať váš vokál aj s efektmi priamo do vášho hudobného programu. Dokonca môžete pri tom počúvať skladbu prehrávanú z vášho počítača! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia