Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Korg microKey Air-49

USB a Bluetooth mini keyboard
Kód produktu:2791
Výrobca:Korg
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 169,00 € Vaša cena: 129,00 € Ušetríte: 40,00 €

KORG microkey AIR

Bluetooth MIDI klaviatúra

Ovládanie bez drôtov.

Povaľuje sa vo vašom hudobnom štúdiu príliš veľa káblov? Prekáža vám tým doslova a do písmena vo vašej tvorbe alebo hraní?

KORG, výrobca skvele predávané série microKEY a súčasne tiež tvorca progresívny microKEY2 série, vám prostredníctvom nových bezdrôtových MIDI kontrolerov radu microKEY Air ponúka jasné riešenie!

Bezdrôtové pripojenie k iPadu, iPhone, Mac alebo Windows

Nový microKEY Air podporuje "Apple Bluetooth Low Energy MIDI" Môžete tak jednoducho prepojiť s iPad / iPhone hudobnými aplikáciami ako sú napríklad KORG Gadget, KORG Module a GarageBand, rovnako ako s hudobnými a MIDI kompatibilnými programy, ktoré máte vo svojom Macu. Starostlivé zladenie Bluetooth funkcií prináša vynikajúcu stabilitu a minimálne oneskorenie, navyše všetko bez drôtov a káblov.

Mesiac bez výmeny batérie

Za predpokladu používania priemerne jednu hodinu denne umožní batérie približne jeden mesiac prevádzky bez výmeny. A čo je ešte lepšie - microKEY Air beží len na dve AA batérie.

USB alebo bez USB?

MicroKEY Air možno samozrejme pripojiť taky cez tradičné USB kábel. Pretože cez USB sa potom microKEY súčasne nabíja, stačí pre prepojenie s Mac, alebo Windows iba jediný USB kábel. Nie je pritom potrebné inštalovať žiadne ovládače, proste len pripojíte a môžete začať hrať. Druhá generácia navyše prináša konektivitu s iPad a iPhone. K celému prepojenie stačí Apple Lightning - USB camera adaptér a jeden USB kábel, potom už môžete plne využívať šikovné aplikácie, ako sú KORG Gadget, KORG Module alebo GarageBand.

Kompaktná a prirodzená klaviatura

Klaviatúra KORG Natural Touch mini keyboard bola starostlivo navrhnutá pre čo najlepší herný komfort, pritom však ponúka kompaktné rozmery. Presne podľa svojich potrieb si môžete vybrať z dostupných variantov modelu buď sa 25, 37, 49 alebo 61 klávesami.

S iPhone a microKEY si môžete užiť skvelý zvuk kdekoľvek

KORG Module a microKEY sú najlepšie kombinácie pre prostredie mobilných vystúpenie. S novým microKEY, ktorý podporuje damper pedál, alebo microKEY Air s bezdrôtovým pripojením cez Bluetooth MIDI, váš iPhone sa ihneď premení na kvalitný zvukový modul. Vo vašej izbe, pri cvičení v štúdiu, pri jazde v idúcom vozidle alebo vonku, je ľahké spojiť ich a ponoriť sa do úžasných zážitkov z hry, nech ste kdekoľvek.

Možnosť pripojenia pedálu

Varianty modelu sa 37, 49, a 61 klávesmi sú vybavené vstupom pre pripojenie damper pedálu. Verzia s 25 klávesmi namiesto toho ponúka sustain tlačidlo, ktorým je damper funkcia implementovaná. Na všetkých variantoch modelu môže byť za súčasného využitia tlačidlá oktáv a funkcie transpozícia hrať kompletný rozsah MIDI tónov. Varianty sa 37, 49 a 61 klávesami sú osadené pitch bend kolieskami a tiež kolieskami pre riadenie modulácie. Tieto funkcie je možné na 25-klávesové verziu ovládať pomocou joysticku, rovnako ako funkciu arpeggiatora, takže cez kompaktné rozmery tohto modelu máte po ruke plnú kontrolu nad všetkými týmito dôležitými parametrami.

Nabitý balíček hudobného softvéru úplne zadarmo

microKEY je dodávaný spolu s balíčkom hudobných programov, vrátane špeciálnej edície populárneho KORG Gadget a KORG Module plus KORG Legacy Collection, zahŕňajúce päť klasických KORG nástrojov vo forme plug-inov. Vďaka tomu už nemusíte k microKEY dokupovať žiadny ďalší softvér; môžete začať hneď robiť hudbu.

 

Specifikce

Keyboard
Natural Touch mini-keyboard
microKEY Air-25: 25
microKEY Air-37: 37
microKEY Air-49: 49
microKEY Air-61: 61
Controllers
microKEY Air-25: Joystick, arpeggiator button, Sustain / TAP button, Octave Shift buttons
microKEY Air-37/49/61: Pitch bend wheel, Modulation wheel, Octave Shift button
Octave Shift
microKEY Air-25/37: -4 – +4
microKEY Air-49/61: -3 – +3
Connections
microKEY Air-25: USB Type B (x1)
microKEY Air-37/49/61: Assignable switch jack, USB Type B (x1)
Wireless Type:
Bluetooth Low Energy (Apple Bluetooth Low Energy MIDI specification compliant)
Power Supply
Two AA batteries (when connected wirelessly; use alkaline or nickel-metal hydride batteries)
USB bus power (when connected via USB)
Power Consumption
Less than 100mA
Battery Life
Approximately 30 hours (use alkaline batteries)
Dimensions
(W x D x H)
microKEY Air-25: 395 x 131 x 52 mm
microKEY Air-37: 565 x 139 x 54 mm
microKEY Air-49: 709 x 139 x 54 mm
microKEY Air-61: 850 x 139 x 54 mm
Weight (without batteries)
microKEY Air-25: 670 g
microKEY Air-37: 1.0 kg
microKEY Air-49: 1.4 kg
microKEY Air-61: 1.71 kg
Included Items
USB cable, KORG Software Bundle code
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia