Kategórie
 
 
 
 
 

Korg AW-OTG-POLY

Polytonálna (polyfónna) gitarová klipová ladička
Kód produktu:4069
Výrobca:Korg
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Vaša cena: 79,00 €

Korg AW-OTG-POLY

 

Prvá polyfonická klipová ladička KORG. Revolučná technológia OLED displeja poskytuje najjasnejšie, najrýchlejší a najpresnejší ladenie!
AW-OTG-POLY / AW-OTB-POLY ponúka kombináciu výnimočnej presnosti ladenia s dokonale prehľadným ovládaním, akú hráči už dlho chceli. Každá ladička je osadená špičkovou OLED zobrazovacou technológiou, takže displej je prehľadný a výborne čitateľný z akéhokoľvek uhla. K tomu je navyše potrebné pripočítať fakt, že ladička je polyfonická - takže môžete zahrať na všetky struny súčasne a okamžite uvidíte, ktoré z nich neladia. AW-OTG-POLY / AW-OTB-POLY proste prináša úplne nový, revolučný spôsob ladenia!

Špičková zobrazovacia OLED technológia s vynikajúcou čitateľnosťou.
Najnovšia zobrazovacia technológia OLED sa široko presadzuje v najrôznejších priemyselných odvetviach a technike, kde sa používa hlavne v moderných televíziách a SMART telefónoch. Firma KORG sa rozhodla využiť túto technológiu a posunúť s jej pomocou zase o kúsok ďalej možnosti svojich ladičiek. OLED displej je jasný, veľmi prehľadný a dobre čitateľný za každej situácie z akéhokoľvek uhla - pri ladení tak neprehliadnete ani tú najmenšiu zmenu alebo pohyb indikátora.

Polyfonické ladička s klipom určená pre gitary a basgitary.
AW-OTG-POLY predstavuje najnovší prírastok do rodiny klipových ladiček KORG. Je to polyfonické ladička, čo znamená že môžete zahrať na všetky struny súčasne a okamžite vidíte, ktoré z nich neladia. Tie si potom vyberiete a môžete ich postupne ľahko a rýchlo doladiť, čo celý proces naladenie nástroja výrazne urýchľuje.

Verzia AW-OTG-POLY určená pre gitaru ponúka funkciu intuitívneho vyhľadávania akordov.
Gitarová ladička AW-OTG-POLY ponúka všetky funkcie štandardnej ladičky, k tomu však naviac pridáva možnosť intuitívneho vyhľadávania akordov, ktorú oceníte hlavne pri samostatnom cvičení. Táto funkcia bola prevzatá z známej "PA" séria profesionálnych keyboardov a vie v reálnom čase detekovať a zobraziť aktuálne prehrávaný akord.

Basgitarová ladička AW-OTB-POLY ponúka optimalizované ladenie nízkych tónov a súčasne väčšiu rýchlosť i presnosť ladenia, to všetko dopĺňa funkcie detekovanie tempa.
Ladička AW-OTB POLY určená pre basgitary ponúka pár špeciálnych funkcií, ktoré potešia všetky basgitaristu. Vôbec prvýkrát tak napríklad obsahuje funkciu pre detekovanie tempa, ktorá zobrazí tempo, v ktorom hráte basovú linku. To ocenia všetci hráči, ktorí sa potrebujú uistiť, že hrajú v správnom rytme. Ďalej ladička obsahuje špeciálny obvod určený pre presné rozpoznanie frekvencií pod 100 Hz, takže vie rýchlo a presne naladiť štvorstrunová basgitary s normálnym alebo zníženým ladením.

Ultra vysoká presnosť ladenia ± 0.1 centu.
Režim STROBE u ladiček série AW-OT ponúka maximálne presné ladenie s odchýlkou ​​± 0.1 centu. Vďaka tomu je naladenie rýchle a bezchybné, a to či už ladíte pri živých vystúpeniach na pódiu alebo pri nahrávaní v štúdiu - ladička má skutočne profesionálne parametre.

Alternatívne animácie ladenie, ktoré oživia prácu s ladičkou!
Vedľa štandardného ihlového ukazovatele je v ponuke ďalších 10 typov originálne animácie priebehu ladenie, vďaka ktorým je práca s ladičkou oveľa pestrejšia a zábavnejšie. Moderné funkcie a špičkové parametre tak nie sú jedinou prednosťou AQ-OT, ktorá vie navyše ponúknuť príjemné a flexibilné ovládanie.

Extra dlhá životnosť batérie.
Jedným z hlavných cieľov novej generácie AW-OT bolo zníženie spotreby energie. To sa tiež podarilo a vďaka tomu je životnosť batérie (hoci má ladička maximálne ostrý a dobre čitateľný displej) neuveriteľných 18 hodín nepretržitého používania. Keď batérie zoslabne a je potrebné ju vymeniť, rozsvieti sa ikonka batérie na displeji.

Bezpečné uchytenie vďaka nastaviteľnému klipu.
Kontaktná dotyková plocha upevňovacieho klipu bola zväčšená, takže uchytenie ladičky je ešte stabilnejšie než predtým. Môžete tak ladičku úplne bezpečne pripevniť na najrôznejšie typy a tvary krku gitár alebo basgitár. Vďaka dvojitému mechanizmu posuvného ramená a polohovacie guličky si pritom môžete ladičku natočiť presne tak, ako potrebujete.

Kalibrácia, automatické vypnutie a zálohovanie pamäte
Pomocou kalibrácie možno ladičku prispôsobiť rôznym koncertným ladením, funkcia zálohovania pamäte uloží vykonané nastavenia dokonca aj po vypnutí ladičky. Tá je navyše vybavená automatickým vypnutím po troch minútach nečinnosti, čím sa výrazne predlžuje životnosť batérie.

AW-OTG-POLY špecifikácia
ladenie
12 tónovej rovnomerne temperované
Rozsah (sine wave)
B1 (61.74Hz) - B5 (987.77 Hz)
presnosť
± 0.1 cent (Strobe mode)
referenčný tón
A4 = 436 - 445 Hz (v krokoch po 1 Hz)
znížené ladenie
1 až 5 poltónov (v krokoch po poltónov)
capo kompatibilita
1 až 7 poltónov (v krokoch po poltónov)
možnosti zobrazenia
10 typov
napájanie
AAA batérie x 1
Životnosť batérie:
približne 18 hodín (nepretržitá prevádzka so vstupom A4, pri použití alkalickej batérie)
Rozmery (Š x H x V)
51 mm x 64 mm x 71 mm
hmotnosť
35 g / (vrátane batérie)
dodávané príslušenstvo
Ouživatelská príručka, jedna AAA batéria pre testovaciu prevádzku

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia