Kategórie
 
 
 
 
 

Roland FD-9

Hi Hat trigger controller
Kód produktu:2899
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 3 dni
Bežná cena: 189,00 € Vaša cena: 179,00 € Ušetríte: 10,00 €

Roland FD-9 Hi-Hat Trigger Controller

Inovatívny hi-hat pedál pre ultra-tiché nočné cvičenie doma na elektronických bicích

Hrať na bicie doma môže byť niekedy problém. Tradičné bicie sú pre cvičenie v neskorých hodinách úplne nepoužiteľné. Mnohé elektronické kity sú aj pri používaní so slúchadlami pomerne hlučné kvôli pedálom. Nový pedálový ovládač pre hi-hat FD-9 je šikovným riešením pre túto situáciu. Je navrhnutý na ultra-tiché hranie v domácnosti. Jeho patentovaný spájací mechanizmus prináša dramatické zníženie hlasitosti pri stláčaní pedálu. Expresívni bubeníci ocenia autentický chod tohto pedálu, ktorý vychytáva všetky polohy a prechody medzi otvoreným/zatvoreným stavom hi-hatu- S pedálom Roland FD-9 môžete hrať tak silno ako potrebujete a kedykoľvek chcete.


• Tichá prevádzka pri cvičení v neskorých hodinách (o 50% menej hluku v miestnosti a o 15% menej v priestoroch pod vami v porovnaní so štandardným hi-hat pedálom)
• Spájací mechanizmus umožňuje ultra-tichý chod a výbornú ovládateľnosť
• Kompaktný dizajn, ľahké nastavenie a malý formát pre domáce cvičenie 
• Používajte spolu s ďalšími "tichými" produktmi Roland, napr. izolačnou doskou NE-10 Noise Eater a izolačnou pätkou NE-1.
 

S ultra-tichým spájacím mechanizmom môžete hrať kedykoľvek chcete

Aj pri bubnovaní so slúchadlami môže hluk, vyvolaný stlačením hi-hat pedálu, znepríjemňovať život ostatným ľudom vo vašej blízkosti. Riešením je FD-9 s novým spájacím mechanizmom, ktorý prináša výrazné zníženie hluku (až o 50% menej vo vašej miestnosti a o 15% menej v priestoroch pod vami, v porovnaní so štandardným ovládačom FD-8). Pre bubeníkov, ktorí potrebujú hrať skutočne potichu, odporúčame spolu s FD-9 používať sieťovinové blany V-Drums, ultra-tichý kopákový pedál KT-9, plus našu izolačnú dosku NE-10 a izolačné pätky NE-1. 
 

Kompaktný all-in-one dizajn

FD-9 je navrhnutý tak, aby s ním cvičenie v domácnosti bolo čo najľahšie Okrem toho, že je našim najtichším pedálom, je aj kompaktný, ľahký a je kompatibilný so všetkými modulmi V-Drums, ktoré sú vybavené 1/4" trigger vstupmi. Je ideálnym riešením pre váš elektronický kit - a vašim vstupenkou medzi cvičiacich profesionálnych bubeníkov.
 

Podporuje pokročilé bubenícke techniky a podporuje váš štýl

Či cvičíte doma alebo idete hrať koncert, je dôležité mať hi-hat pedál, ktorý verne sníma aj tie najjemnejšie prejavy vášho hrania. FD-9 je skvelý výber pre expresívnych bubeníkov. Päta pedálu zaručuje absolútnu stabilitu aj pri skutočne tvrdom hraní (a zvukový modul sníma všetky vaše prejavy). Zarážka toe-stopper je rovnaká ako na akustických pedáloch a plynulý chod pedálu umožňuje vychytať všetky polohy na škále od otvorenej po zatvorenú pozíciu. Môžete dokonca robiť aj agresívne pohyby (napr. hi-hat splash) a vašich susedov to nebude rušiť. 
 

Vytvorte si najlepšiu perkusívnu zostavu s vašimi nástrojmi Roland

Vaše potreby a predstavy sa časom menia a potrebujete hi-hat, ktorý ich splní. FD-9 sme navrhli s dôrazom na kompatibilitu a flexibilitu - môžete ho používať s rôznymi elektronickými perkusiami Roland, od Octapad SPD až po HandSonic HPD-20. Tento kompaktný a ultra-tichý hi-hat pedál to všetko zvládne. 

* Patentované technológie 
**V porovnaní s hi-hat pedálom Roland FD-8 s pôvodným nastavením Roland

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia