Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Roland GO:KEYS

Syntetizátor pre začiatočníkov
Kód produktu:3581
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 314,00 € Vaša cena: 298,00 € Ušetríte: 16,00 €

Roland GO:KEYS

 

Začnite tvoriť vašu vlastnú hudbu - bez akýchkoľvek skúseností

Ak hľadáte zábavný a inšpirujúci spôsob pre tvorbu hudby, odpoveď je tu. Je to Roland GO:KEYS! Vďaka inovatívnej funkcii Loop Mix môže teraz ktokoľvek začať tvoriť hotové skladby, a to bez akýchkoľvek skúseností. Pri vašej tvorbe môžete objavovať pestrú paletu profesionálnych zvukov a nahrať vaše výtvory praktickým a ľahko ovládateľným rekordérom. S využitím Bluetooth® pripojenia si môžete hrať s vašom hudbou v pozadí (prehrávanou zo smartfónu alebo tabletu) a pracovať s rôznymi hudobnými aplikáciami. GO:KEYS je kompaktný a napájaný z batérie - umožňuje vám užiť si mágiu hudobnej kreativity kdekoľvek.

 

  • Zábavné a inšpiratívne klávesy pre začiatočníkov

  • Loop Mix umožňuje vytvorenie skladby jednoducho hraním na klávesy

  • Manipulácia so zvukmi vašich slučiek intuitívnym ovládaním

  • Bluetooth audio/MIDI podpora pre pripojenie k vášmu smartfónu alebo tabletu

  • Viac ako 500 zvukov profesionálnej kvality: klavíry, syntetizátory, sláčikové a dychové nástroje, atď.

  • Vstavaný rekordér skladieb s USB zálohovaním

  • Hrajte kedykoľvek s využitím vstavaných reproduktorov alebo s pripojenými slúchadlami

  • Nízka hmotnosť, ľahké prenášanie a napájanie z batérie

 

Tvorte hudbu ihneď s funkciou Loop Mix

Nemáte žiadne skúsenosti? Žiadny problém! S GO-KEYS a funkciou Loop Mix môže ktokoľvek začať tvoriť, a to ihneď. Na rozdiel od sprievodných funkcií v keyboardoch, ktoré si vyžadujú znalosť akordov, Loop Mix ponúka úplne nový prístup, s ktorým si užijú zábavu aj začiatočníci. Spúšťaním hudobných fráz pomocou klaviatúry môžete v reálnom čase vytvoriť skladby zložené z profesionálne vyprodukovaných častí (bicie, basa a iné nástroje). A jednoduchým stlačením padu môžete manipulovať s vašimi skladbami ako DJ - môžete upraviť výšku tónu, aplikovať filter a iné nastavenia.

 

Vaša hudba zažiari vďaka lepšiemu zvuku

GO:KEYS funguje tiež ako bežný klávesový nástroj s viac ako 500 zvukmi, prevzatými z uznávaných syntetizátorov Roland. Zvuky sú usporiadané do kategórií s vlastnými tlačidlami - klavír, syntetizátory, dychové nástroje a mnohé ďalšie typy. Zvuky nástrojov môžete hrať "ponad" váš Loop Mix - keď sa vaše schopnosti zlepšia, môžete využívať GO:KEYS ako kvalitný prenosný syntetizátor.


Ešte viac hudobnej zábavy s Bluetooth

Vďaka podpore Bluetooth môžete ku GO:KEYS ľahko pripojiť váš smartfón alebo tablet. Stačí nájsť a spustiť vaše obľúbené skladby vo vašom zariadení a hrať spolu s nimi. Skladby sa budú bezdrôtovo prehrávať cez vstavané reproduktory alebo pripojené slúchadlá. Keď budete pripravení urobiť ďalší krok smerom k pokročilej produkcii, GO:KEYS je perfektný partner pre MIDI nahrávanie v populárnych aplikáciách, akou je napríklad Garage Band.

 

Tvorte hudbu kedykoľvek a kdekoľvek

S ľahkým, kompaktným a ľahkým GO:KEYS so vstavanými reproduktormi si môžete užívať hudbu kdekoľvek. Môžete si hrať doma, vonku alebo v kancelárii - stačí doň naložiť 6 batérií alebo pripojiť priložený AC adaptér - skvelé na výlety, táborenie, záhradnú párty alebo iné aktivity. Po pripojení slúchadiel sa reproduktory automaticky stlmia a môžete sa ponoriť do vašej hudby bez toho, že by vás počuli ostatní vo vašom okolí.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia