Kategórie
 
 
 
 
 

Novation Circuit Mono Station

Groove box, analógový syntetizátor
Kód produktu:3591
Výrobca:Novation
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 3 dni
Bežná cena: 475,00 € Vaša cena: 439,00 € Ušetríte: 36,00 €

NOVATION CIRCUIT Mono Station

Novation Circuit Mono Station ponúka skvelý analógový zvuk známy z Bass Station II, pokročilý sekvencer Circuit a intuitívne ovládanie pomocou tlakovo citlivých padov a knobov na prednom paneli. Pripočítajte CV a Gate výstupy pre prepojenie s vintage hardvérom alebo USB a MIDI konektivitu a vyjde vám, že ide o veľmi praktickú produkčnú stanicu, ktorá sa razom môže stať centrom vášho domáceho štúdia.

Základom zvuku sú dva analógové oscilátory so štyrmi vlnovými priebehmi a nastaviteľným rozsahom. K ďalšej moduláciu zvuku slúži LFO, ADSR obálka a variabilný filter s LP, BP a HP priebehy, nastavením orezové frekvencie, rezonanciou a vlastným overdrive. Celkový zvuk potom môžete ešte dofarbiť jedným z troch typov skreslenia. Vnútorné routovanie signálu umožňuje jednoduchý modulačné matrix so štyrmi zdrojmi a ôsmimi destináciami. Uložiť a rýchlo vyvolať môžete až 64 patchov.

Syntezátor je monofónny, ponúka však aj parafonní režim, kedy ide hrať viac nôt súčasne, všetky však majú rovnaký filter aj obálku. Parafonní režim nájde hlavné využitie so sekvencerom, keď každý oscilátor hrá zvlášť a každému možno priradiť inú sekvenciu. K týmto sekvenciam možno priradiť ešte modulačný sekvencer a využívať tak celkom tri sekvencie v reálnom čase.

Dôležitou vlastnosťou Circuit Mono Station sú CV a Gate výstupy na zadnom paneli, vďaka ktorým ho môžete používať na riadenie alebo modulácii vintage a modulárnych syntetizátorov, vstupu Aux CV možné navyše priradiť ľubovoľný zdroj z modulačného matrixu. K ďalšiemu pripojenie slúžia USB a MIDI konektory.
vlastnosti

Polyfónia: 1
Vstupy: Balanced Jack 6,3 mm TRS, Clock, Midi In
Výstupy: Balanced Jack 6,3 mm TRS, Clock, Midi Out, Midi Thru, CV, Aux CV, Gate
Prevádzka na batérie: Nie
Sekvencer: Ano, step sequencer
Pamäťové médium: Nie
Počet zvukov: 64
USB to Host: Áno
USB to Device: Nie
USB Midi: Áno
Softvér: Výrobca neuvádza
Farba: Čierna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia