Kategórie
 
 
 
 
 

Music Man 212 HD 130

Gitarové kombo
Kód produktu:3205
Výrobca:Music Man
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 1.798,00 € Vaša cena: 1.198,00 € Ušetríte: 600,00 €

Music Man 212 HD 130

 

Reissue séria zosilňovačov Music Man je vyrobená s rešpektom k pôvodnej filozofii a dizajnu, ktorý navrhol Tommy Walker v druhej polovici `70.rokov. Tento koncept využíva elektrónkové aj solid-state komponenty.

Kombo 212 HD 130 Reverb má dva solid-state kanály s nezávislým nastavením hlasitosti, ovládačmi Bass-Mid-Treble a ovládačmi Reverb + Tremolo na kanáli 2 a spoločným ovládačom hlasitosti Master. Štyri elektrónky EL34 poskytujú 130W lampového výkonu dvom 12" reproduktorom DV Mark Neoclassic.

Toto kombo je vybavené duálnym spínačom napätia 120V/240V, takže ho môžete používať v krajinách s rôznymi voltážami a nie je potrebné mať k nemu externý konvertor! Kvalitné gitarové zosilňovače Music Man, vyrábané v druhej polovici 70. rokov, si získali dôveru a rešpekt hudobníkov na celom svete vďaka svojmu klasickému zvuku a neprekonateľnej zvukovej integrite. Kombo 212 HD 130 rešpektuje pôvodnú filozofiu a dizajn originálneho modelu. Za svoju kvalitu a dlhodobú spoľahlivosť vďačí dôkladnej výrobe, špičkovému testovaniu, kontrole a samozrejme komponentom najvyššej úrovne a kvality. Keď má značka svoju "dobre známu tvár", obyčajne sa u svojich priaznivcov teší aj veľkej vernosti a dôvere, ktorí presne vedia, čo majú očakávať, keď si kúpia niektorý z jej produktov.

Solid-state predzosilňovač na každom kanáli má luxusný zvuk a dostatočnú rezervu. Vďaka tomu môžete toto kombo efektívne využívať aj s rôznymi pedálmi. Oba kanály majú samostatné ovládanie hlasitosti + Bass/Middle/Treble. Kanál 2 má analógové efekty Reverb a Tremolo s príjemným prejavom. Výkon 130W vytvorený 4 elektrónkami typu EL34 zvládne pódium akejkoľvek veľkosti.

Kombo 212 HD 130 je vybavené super ľahkými neo-magnet zákazkovými reproduktormi od výrobcu DV Mark Tento inovatívny reproduktor navrhol Marco De Virgiliis. Je výsledkom tvrdej práce a dlhého ladenia zvukového charakteru neodýmiového reproduktora. Je to reproduktor, ktorý hrá a reaguje ako klasický reproduktor.

Zosilňovač je vybavený duálnym spínačom napätia, takže ho môžete používať v krajinách s rôznymi voltážami a nie je potrebné mať k nemu externý konvertor! Okrem legendárneho klasického zvuku má tento model aj úžasnú hmotnosť - len 19,6 kg!

Kanály 2
Predzosilňovač Solid state
Výkon 130W
Výkonové elektrónky 4 X EL34 + 1 x ECC83 (driver)
Ovládače Ch1 Normal/Bright - Volume - Treble - Middle - Bass
Ovládače Ch2 Normal/Bright - Volume - Treble - Middle - Bass Reverb - Intensity/Speed (Tremolo)
Ďalšie ovládače (spoločné) Master - Normal/Deep  
Reproduktor 2x12” DV Mark NEOCLASSIC
Výkon a Impedancia reproduktora   300W / 8ohm
Ostatné funkcie Vstup pre pedálový spínač - prepínanie kanálov a efektu Reverb (Ch2)
Prepínač napätia 120V/240V
Rozmery (ŠxVxH) 68,6 x 52 x 27,9 cm
Hmotnosť 19,6 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia