Kategórie
 
 
 
 
 
Boss Katana 100
Boss Katana 100
 

Boss Katana 100

Gitarové kombo
Kód produktu:3260
Výrobca:Boss
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 359,00 € Vaša cena: 325,00 € Ušetríte: 34,00 €

Boss Katana 100

 

Katana - tradičný meč, historická výzbroj japonských samurajov - v japonskej kultúre predstavuje symbol cti, precíznosti a zručnosti. S pýchou a potešením vám predstavujeme sériu Katana - zosilňovače s precíznym a úderným zvukom, v ktorých sme zužitkovali naše dlhoročné vedomosti a skúsenosti. Tieto inovatívne zosilňovače obsahujú DNA uznávanej série Waza, v ktorej sme naplnili snahu značky BOSS o dokonalý rockový zvuk. Vďaka špecializovanému dizajnu a dokonalému vyladeniu séria Katana kombinuje tradičné majstrovstvo s prelomovými funkciami do rockového zosilňovača ďalšej generácie.

S výkonom 100W a zákazkovým 12" reproduktorom dokáže Katana-100 vytvoriť pestrú paletu výrazných zvukov, s ktorými si nájdete miesto v akejkoľvek kapele. Tento zosilňovač je vynikajúci aj pre domáce hranie. Vďaka efektívnemu dizajnu a inovatívnemu ovládaniu výkonu má inšpirujúci zvuk a charakter aj pri nízkej hlasitosti. Naviac, Katana-100 poskytuje prístup k 55 BOSS efektom, ktoré môžete konfigurovať prostredníctvom bezplatného softwaru BOSS Tone Studio. Zosilňovač umožňuje konfiguráciu až 15 rôznych efektov súčasne. Vďaka tomu môžete mať v jednom zosilňovači kompletný pódiový zvuk. 


 

Pódiový kombo zosilňovač s výkonom 100W a zákazkovým 12" reproduktorom• Päť jedinečných typov zosilňovača: Clean, Crunch, Lead, Brown (vytvorené podľa zosilňovača Waza), a Acoustic (pre akusticko-elektrické gitary)
• Na výber 55 konfigurovateľných efektov, ktoré môžete upraviť v programe BOSS Tone Studio
• Uloženie 15 rôznych efektov do komba, využívanie troch efektov súčasne
• Samostatné ovládače Gain, Presence a ovládanie efektov
• Štyri pamäte pre uloženie a rýchle vyvolanie nastavení zosilňovača a efektov
• Ovládanie výkonu umožňuje vytvorenie "vypečeného" zvuku a dynamickej odozvy aj pri nízkej hlasitosti
• Vstavaný naklápací stojan pre optimálny posluchu a projekciu zvuku
•Profesionálne nastavenia dostupné na BOSS Tone Central
 

Vyladený zosilňovač s inšpirujúcim zvukom


Katana-100 je navrhnutý pre gitaristov, ktorí majú jasnú predstavu o svojom zvuku. Ponúka výnimočný tón a dynamiku pre hranie na pódium nahrávanie aj bežné domáce cvičenie. Zákazkový 12" reproduktor riadený špeciálnou metódou, vyvinutou pre vlajkový zosilňovač Waza - optimalizuje charakter reproduktora aj kabinetu. Vďaka tomu je zvuk úderný, jasný a má vlastnosti, ktoré majú obyčajne len high-endové zosilňovače. V kombinácii s piatimi voliteľnými charaktermi zosilňovača poskytuje Katana-100 zvukové možnosti vysoko nad rámec svojej triedy a výrazové možnosti pre akúkoľvek situáciu. 
 

Päť originálnych charakterov zosilňovačov pre rockovú hudbu


Tím návrhárov BOSS dotiahol to dotiahol do dokonalosti - päť charakterov zosilňovačov v Katana-100 umožňuje vytvoriť akýkoľvek zvuk, od pôsobivého vintage tónu po moderné high-gain zvuky. CLEAN je prirodzený a transparentný; CRUNCH má príjemne nabrúsený charakter a odozvu. LEAD má široký rozsah pre mnohé štýly, pre tučné a spevavé bluesové sóla aj rozbehnuté legato pasáže. BROWN má naočkovanú DNA zo zosilňovača Waza a vytvára brilantný high-gain zvuk, ktorý sa teší obľube rockových hudobníkov po celom svete. Charakter ACOUSTIC výrazne zvyšuje všestrannosť zosilňovača Katana a poskytuje zvuk optimalizovaný pre akusticko-elektrické gitary s úžasným prirodzeným prejavom. 
 

Nechajte pedalboard doma


Katana-100 má vstavané BOSS efekty a zvukové pamäte - umožňuje hrať kdekoľvek len s gitarou a zosilňovačom. Po pripojení k aplikácii BOSS Tone Studio cez USB získate prístup k 55 efektom, ktoré si môžete kompletne prispôsobiť. Výber efektov ponúka omnoho viac štandardné efekty Distortion, Delay a Reverb - zvuk môžete tvarovať aj výraznými efektmi Pitch Shifter, Ring Mod, Slicer a ďalšími. Do zosilňovača môžete nahrať 15 rôznych efektov a využívať 3 z nich súčasne. Do štyroch zvukových pamätí môžete uložiť vlastné nastavenia zosilňovača a efektov a ktorúkoľvek z pamätí môžete kedykoľvek aktivovať stlačením tlačidla. K zosilňovaču môžete pripojiť pedálový spínač alebo Expression pedál a pohodlne ovládať efekty. 
 

Grab-and-Go


Katana-100 má mnoho možností a funkcií - ovláda sa však veľmi ľahko Samostatné ovládače pre jednotlivé výkonové stupne, plus ovládače pre trojpásmový EQ a Presence umožňujú chytro nastaviť váš zvuk "podľa ucha", ako keby ste používali štandardný elektrónkový zosilňovač. Základné parametre efektov môžete tiež upraviť otočením ovládača a uloženie pamäte je otázkou krátkeho stlačenia tlačidla. Variabilný výkon (Power Control) umožňuje dosiahnutie optimálneho zvuku a odozvy aj na malých pódiách alebo doma. Dokonca je tu aj poloha Standby, v ktorej stlmíte zvuk zosilňovača pri výmene gitary alebo pri prestávke. Po vyklopení integrovaného naklápacieho stojana môžete ľahko nakloniť zosilňovač tak, aby ste mali lepšiu projekciu zvuku. 
 

BOSS Tone Central


Na webovej stránke BOSS Tone Central nájdete množstvo bezplatných nastavení zosilňovača a efektov pre sériu Katana. Tieto nastavenia vytvorili profesionálni gitaristi a obsahujú "hotové" zvuky pre hranie rôznych štýlov. Môžete ich tiež využiť ako odrazový bod pri vytváraní vašich vlastných zvukov. Do pamäte zosilňovača Katana ich nahráte cez editačný program BOSS Tone Studio, ktorý je tiež dostupný na stránke. Okrem výberu a upravenia efektov pre Katana môžete v aplikácii BOSS Tone Studio aj uložiť a usporiadať všetky vaše nastavenia pre rôzne koncerty, nahrávanie a cvičenie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia