Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Roland RP-102 BK SET

Digitálne piano s klavírnou stoličkou
Kód produktu:3730
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 1.043,00 € Vaša cena: 939,00 € Ušetríte: 104,00 €

Výhodná zostava digitálneho piana Roland RP-102 a stoličky HIDRAU MODEL X30, ktorú dostanete od nás ako darček a ušetríte tak 109,- EUR

 

Roland RP-102 BK

 

Autentické hranie na klavír a moderná konektivita

Pri výbere klavíra je dôležité nájsť nástroj, ktorý vyhovuje vášmu životnému štýlu, rozpočtu aj priestorovým možnostiam. Roland RP102 spĺňa všetky tieto nároky - spája autentický charakter klavíra s praktickými cvičnými funkciami v kompaktnom a dostupnom formáte. Vybavili sme ho modernými technológiami z našich obľúbených modelov vyššej triedy - má skvelú klaviatúru s kladivkovou mechanikou, inšpirujúci zvuk a charakter. Tento nástroj bude rásť spolu s vami a podporí vás pri zdokonaľovaní vašich schopností. Moderné technológie RP102 dopĺňa tradičný, elegantný vzhľad pianína s tromi pedálmi, ktorý bude ozdobou aj v priestoroch, kde nie je miesta nazvyš.

Technologicky je však RP102 moderný nástroj, ktorý môžete pohodlne prispôsobiť vášmu životného štýlu. Nevyžaduje si ladenie ani pravidelnú údržbu. Je vybavený technológiou Bluetooth®, ktorá umožňuje prepojenie so smartfónom alebo tabletom a využívanie zábavných a vzdelávacích aplikácií. Po spojení s bezplatnou aplikáciou Roland Piano Partner 2 si na displeji vášho zariadenia môžete zobraziť digitálnu hudobnú literatúru, cvičiť alebo hrať so sprievodnými rytmami a ovládať rôzne funkcie, ktoré nie sú dostupné na ovládacom paneli klavíra. RP102 je výnimočne hodnotný klavír, ktorý vám bude dlhé roky prinášať hudobné potešenie.

  • Kvalitný zvuk, klavírna mechanika a vstavané cvičné funkcie v dostupnom a priestorovo nenáročnom formáte
  • Ideálny ako prvý klavír do domácnosti, skvelý pre malé vzdelávacie štúdiá, cvičebne a iné vzdelávacie aplikácie
  • Bluetooth® konektivita pre bezdrôtovú komunikáciu s hudobnými aplikáciami v smarftónoch a tabletoch
  • Exkluzívna aplikácia Roland Piano Partner 2 poskytuje prístup k rozšírenému ovládaniu nastavení a rôznym funkciám zameraným na učenie, zábavu a hranie
  • Technológia SuperNATURAL Piano s autentickým zvukom akustického grand piana
  • Klaviatúra PHA-4 Standard s prepracovaným systémom snímania umožňuje expresívne hranie
  • Tri pedálové ovládače s kovovou konštrukciou pre autentický pocit z hrania
  • Viac ako 200 interných skladieb s výberom tradičnej hudby, slávnych klasických skladieb a základných cvičných etúd
  • Moderný digitálny dizajn si nevyžaduje pravidelné ladenie ani inú, finančne náročnú údržbu
  • Elegantný čierny kabinet s tradičným vzhľadom a kompaktnými rozmermi

Klavír, na ktorom budete hrať aj cvičiť s radosťou

RP102 vám prinesie príjemnú hudobnú inšpiráciu hneď, ako si naň doma zahráte. Obsahuje 200 hotových skladieb s výberom tradičnej hudby, klasických kúskov od Mozarta a Beethovena, ku ktorým pridáva slávne klavírne etudy z kolekcie Hanon a Czerny. Dobre vám poslúži aj vstavaný metronóm s nastaviteľným tempom a taktom, ktorý využijete na zdokonalenie vašej rytmiky a presnosti. Ak vás inšpirácia obdarí nápadom uprostred noci, nie je to problém. Pripojte si slúchadlá a ponorte sa do krásneho a bohatého zvuku, ktorý budete počuť len vy, bez vašich blízkych a susedov. Ak si chcete zahrať vo dvojici s učiteľom alebo priateľmi, aktivujte režim Twin Piano, ktorý rozdelí klaviatúru na dva 44-klávesové úseky s rovnakým rozsahom.

 

Učte sa rýchlejšie a zábavnejšie s aplikáciou Piano Partner 2

Bezplatná aplikácia Piano Partner 2 pre mobilné zariadenia s operačným systémom iOS alebo Android je perfektným spoločníkom pre RP102. S využitím bezdrôtového Bluetooth spojenia zobrazuje digitálnu notáciu interných skladieb klavíra na displeji vášho mobilného zariadenia a pri prehrávaní otáča strany. Môžete precvičovať jednotlivo každú ruku - stačí stlmiť part ľavej alebo pravej ruky a ľubovoľne upraviť tempo. Aplikácia poskytuje prístup aj k sprievodným rytmom a hudobným hrám, ktoré vám pomôžu pri vašom napredovaní inteligentným sprievodom a zábavnými cvičeniami.

 

Praktické a pohodlné ovládanie

Jednoduchý a intuitívny ovládací systém klavíra RP102 vám umožní užiť si vaše hranie bez starostí - stačí stlačiť tlačidlo napájania, nastaviť hlasitosť a môžete hrať. Ak sa chcete ponoriť hlbšie do možností a funkcií, otvorte si aplikáciu Piano Partner 2 vo vašom mobilnom zariadení. V aplikácii si môžete vybrať rôzne zvuky klavíra aj iných nástrojov a dokonca využívať dva zvuky súčasne. Okrem toho si môžete prezrieť vstavanú knižnicu skladieb, prehrávať skladby a upraviť tempo.

 

Autentický zvuk a dynamika vás budú sprevádzať pri napredovaní

RP102 má zvuk a dynamiku špičkových digitálnych klavírov Roland a bude vám prinášať inšpiráciu pri vašom napredovaní v hraní na klavír. Naša technológia SuperNATURAL má bohatý a expresívny zvuk, ktorý by ste očakávali od akustického grand piana. Vstavaný ozvučovací systém klavíra zaplní vašu miestnosť nádherným zvukom. Klaviatúra PHA-4 Standard s kladivkovou mechanikou má progresívne vyváženie a povrchovú úpravu Ivory Feel, ktorú nájdete aj na našich najvyšších modeloch. Vďaka sofistikovanému snímaniu dokáže táto klaviatúra skutočne využiť potenciál zvuku SuperNATURAL Piano. Klaviatúra citlivo reaguje na každý prejav vašej dynamiky a inšpiruje vás k novým spôsobom hudobného vyjadrenia vždy, keď sa vaša technika zlepší. Tri pedále klavíra sú vyrobené z poctivého kovového materiálu, majú autentický chod a plynulé snímanie polohy v celom rozsahu, vhodné pre techniku „half-pedaling“. Zvládnutie tejto techniky je nevyhnutné pre hranie zložitejších klavírnych skladieb. Bežné začiatočnícke nástroje neumožňujú využívanie tejto techniky.

 

Ušetrí peniaze za údržbu a nezaberie veľa miesta

Akustický klavír je ťažký, zaberá veľa miesta a vyžaduje si nákladnú údržbu. Vďaka digitálnemu dizajnu nebudete mať s RP102 žiadny z týchto problémov. Váži len 37,8kg a jeho prenášanie zvládnu bez problémov dve dospelé osoby. Jeho úsporný kabinet má podobnú šírku ako väčší domáci televízor so stojanom. Digitálny zvukový generátor nikdy nebude potrebovať naladenie, čo vám usporí ďalší čas a peniaze. Ak už máte akustický klavír, môžete využiť RP102 ako skvelý doplnkový nástroj v ďalšej miestnosti alebo na nočné cvičenie. RP-102 je tiež skvelý nástroj na cvičenie v hudobných školách a domácich štúdiách.

 

Klavírna stolička (lavica) HIDRAU MODEL X30

Výškovo nastaviteľná klavírna stolička od španielskeho výrobcu Hidrau Model.

Čierny celočalúnený sedák.

Matná čierna farba

 

 
 
Domáce piana

Digitálne home piano je nástroj s designom podobným klasickým pianínam, avšak s podstatne menším a ľahším telom. Je to teda nástroj, ktorý bude stáť prioritne niekde v miestnosti pri stene. Telo tohto typu nástroja je v absolútnej väčšine prípadov vyhotovené z drevotrieskových dosiek potiahnutých umelou alebo, (pri drahších modeloch) drevenou dyhou v rôznych farebných vyhotoveniach s lesklým, alebo matným, resp. polo-matným povrchom.

Nástroje tejto kategórie štandardne obsahujú kladivkovú mechaniku (klaviatúru) v štandardnom klavírnom rozsahu 88 kláves. Súčasťou tela nástroja je aj výsuvný či vyklápací kryt mechaniky, ktorý zabraňuje poškodeniu alebo znečisteniu mechaniky v čase keď sa na nástroj nehrá. V tele nástroja je uložená aj kompletná elektronická časť nástroja, teda vlastný zvukový modul a ozvučovací systém pozostávajúci zo zosilňovača a reproduktorov. Telo nástroja je pevne pripevnené na stojan pozostávajúci v základe z nôh, priečky tvoriacej zároveň zadnú stenu a pedálnice s troj-pedálom. Digitálne piana tohto typu štandardne obsahujú niekoľko zvukov klasického klavíra, niekoľko zvukov elektrického piana a ďalej zvuky sláčikových a dychových nástrojov. Nástroj je napájaný zo siete prostredníctvom externého napájacieho adaptéru, vyššie modely digitálnych pian ho môžu mať vstavaný v tele nástroja. K nástroju je možné pripojiť minimálne jeden pár bežných nízko-impedančných slúchadiel, pre tiché hranie. Súčasťou bežnej výbavy aj základných modelov v tejto kategórii je obyčajne aj vstavaný metronom a jednoduchý digitálny záznamník (recorder) pre zaznamenanie hranej skladby, pre jej neskoršiu analýzu alebo spätné prehrávanie, či už zo vstavanej pamäti nástroja, alebo z externého pamäťového média.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia