Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Kawai Novus NV-10

Hybridné piano
Kód produktu:3993
Výrobca:Kawai
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 8.999,00 € Vaša cena: 8.888,00 € Ušetríte: 111,00 €

Kawai Novus NV-10

 

Špičkové hybridné digitálne piano pre náročných. 88-klávesová smreková kladivková klaviatúra typu Millenium III s ABS / uhlíkovou mechanikou a povrchom zo syntetickej slonoviny, zvukový generátor Harmonic Imaging XL s akustickým modelingom a vzorkami z koncertného krídla Shingeru Kawai SK-EX, polyfónia 256 hlasov, podpora Bluetooth V4 MIDI / Audio, USB Audio rekordér s podporou formátov Mp3 a Wav, nahrávanie s funkciou Overdubbing. farebný dotykový displej s vysokým rozlíšením, 3 pedále (Sustain, Soft, Sostenuto). Konektivita: Výstupy: 6,3 mm a 3,5 mm stereo Jack, MIDI Out, 1/4" L/MON, Vstupy: MIDI In, 3,5 mm Stereo, USB to Host, USB to Device. Špičkové ozvučenie Onkyo s výkonom 3x 45W, 2x slúchadlový výstup s predzosilňovačom a priestorovým zvukom. Výška: 148 cm Hĺbka: 64,5 cm, Výška: 92,5 cm, Hmotnosť: 127 kg. Farebné prevedenie: Leštený eben.

 
 
Domáce piana

Digitálne home piano je nástroj s designom podobným klasickým pianínam, avšak s podstatne menším a ľahším telom. Je to teda nástroj, ktorý bude stáť prioritne niekde v miestnosti pri stene. Telo tohto typu nástroja je v absolútnej väčšine prípadov vyhotovené z drevotrieskových dosiek potiahnutých umelou alebo, (pri drahších modeloch) drevenou dyhou v rôznych farebných vyhotoveniach s lesklým, alebo matným, resp. polo-matným povrchom.

Nástroje tejto kategórie štandardne obsahujú kladivkovú mechaniku (klaviatúru) v štandardnom klavírnom rozsahu 88 kláves. Súčasťou tela nástroja je aj výsuvný či vyklápací kryt mechaniky, ktorý zabraňuje poškodeniu alebo znečisteniu mechaniky v čase keď sa na nástroj nehrá. V tele nástroja je uložená aj kompletná elektronická časť nástroja, teda vlastný zvukový modul a ozvučovací systém pozostávajúci zo zosilňovača a reproduktorov. Telo nástroja je pevne pripevnené na stojan pozostávajúci v základe z nôh, priečky tvoriacej zároveň zadnú stenu a pedálnice s troj-pedálom. Digitálne piana tohto typu štandardne obsahujú niekoľko zvukov klasického klavíra, niekoľko zvukov elektrického piana a ďalej zvuky sláčikových a dychových nástrojov. Nástroj je napájaný zo siete prostredníctvom externého napájacieho adaptéru, vyššie modely digitálnych pian ho môžu mať vstavaný v tele nástroja. K nástroju je možné pripojiť minimálne jeden pár bežných nízko-impedančných slúchadiel, pre tiché hranie. Súčasťou bežnej výbavy aj základných modelov v tejto kategórii je obyčajne aj vstavaný metronom a jednoduchý digitálny záznamník (recorder) pre zaznamenanie hranej skladby, pre jej neskoršiu analýzu alebo spätné prehrávanie, či už zo vstavanej pamäti nástroja, alebo z externého pamäťového média.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia