Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 

Kawai CS11

Digitálne home piano
Kód produktu:3995
Výrobca:Kawai
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Vaša cena: 3.799,00 €

Kawai CS11

 

Digitálne piano s drevenou klaviatúrou Grand Feel II a zvukmi z modelov SK-EK a SK-5. Piano ponúka širokú škálu využitia, je schopné prehrávať skladby z USB pamäťových médii vo formáte Wav alebo MP3, alebo ich na ne nahrávať. Okrem toho ponúka funkcie ako Split, Layer a špeciálne módy pre hru pomocou 4 rúk. Samozrejmosťou je aj výber z 80 vysokokvalitných zvukov piana, elektrického piana, organu, sláčikových a mnohých ďalších nástrojov. Piano ponúka maximálnu polyfóniu 256 hlasov, vďaka čomu sa nemusíte o svoj zvuk báť ani pri týh najzložitejších skladbách. CS11 ponúka aj pohodlnú možnosť výuky hry na piano bez učiteľa pomocou mnohých vstavaných lekcii, ktoré obsahujú klasické diela od autorov ako Czerny, Burgmüller, Beyer, Bach, Beethoven alebo Chopin. Ako správne moderné digitálne piano je CS11 vybavené aj kompatibilitou s iPadom pre širšie využívanie rôznych funkcionalít nástroja. Piano je osadené výkonným audio systémom pre maximálny pocit z hry. Audio systém ponúka výkon až 135W ,ktorý produkuje pomocou štvorice reproduktorov s priemerom 7cm a dvojice reproduktorov s priemerom 1,4cm. Vysoko kvalitný hudobný zážitok poskytuje aj výstup pre slúchadlá, ktorý je vybavený technológiou Spatial Headphone Sound pre čo najširšie a najprirodzenejšie stereo. Rozmery: 151 x 54,5 x 105 cm. Hmotnosť: 99 kg. Farebné prevedenie: Ebony Polish.

 
 
Domáce piana

Digitálne home piano je nástroj s designom podobným klasickým pianínam, avšak s podstatne menším a ľahším telom. Je to teda nástroj, ktorý bude stáť prioritne niekde v miestnosti pri stene. Telo tohto typu nástroja je v absolútnej väčšine prípadov vyhotovené z drevotrieskových dosiek potiahnutých umelou alebo, (pri drahších modeloch) drevenou dyhou v rôznych farebných vyhotoveniach s lesklým, alebo matným, resp. polo-matným povrchom.

Nástroje tejto kategórie štandardne obsahujú kladivkovú mechaniku (klaviatúru) v štandardnom klavírnom rozsahu 88 kláves. Súčasťou tela nástroja je aj výsuvný či vyklápací kryt mechaniky, ktorý zabraňuje poškodeniu alebo znečisteniu mechaniky v čase keď sa na nástroj nehrá. V tele nástroja je uložená aj kompletná elektronická časť nástroja, teda vlastný zvukový modul a ozvučovací systém pozostávajúci zo zosilňovača a reproduktorov. Telo nástroja je pevne pripevnené na stojan pozostávajúci v základe z nôh, priečky tvoriacej zároveň zadnú stenu a pedálnice s troj-pedálom. Digitálne piana tohto typu štandardne obsahujú niekoľko zvukov klasického klavíra, niekoľko zvukov elektrického piana a ďalej zvuky sláčikových a dychových nástrojov. Nástroj je napájaný zo siete prostredníctvom externého napájacieho adaptéru, vyššie modely digitálnych pian ho môžu mať vstavaný v tele nástroja. K nástroju je možné pripojiť minimálne jeden pár bežných nízko-impedančných slúchadiel, pre tiché hranie. Súčasťou bežnej výbavy aj základných modelov v tejto kategórii je obyčajne aj vstavaný metronom a jednoduchý digitálny záznamník (recorder) pre zaznamenanie hranej skladby, pre jej neskoršiu analýzu alebo spätné prehrávanie, či už zo vstavanej pamäti nástroja, alebo z externého pamäťového média.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia