Kategórie
 
 
 
 
 

 

Radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho nástroja pre vaše potreby !

 
 
Kawai CN 39B
 

Kawai CN 39B

Digitálne home piano
Kód produktu:4604
Výrobca:Kawai
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 1.715,00 € Vaša cena: 1.639,00 € Ušetríte: 76,00 €

KAWAI CN 39

Kawai CN-39 nadväzuje na úspešnú sériu vynikajúcich digitálnych pián Kawai CN-37 a ponúka vo svojej cenovej kategórii vynikajúce klaviatúru Responsive Hammer III, zvuky koncertných krídel Kawai SK-EX a Kawai EX, celkom 355 registrov vrátane deviatich bicích, Bluetooth konektivitu, možnosť prehrávať a nahrávať do rôznych formátov na USB, prepracované ozvučenie alebo výukový systém. Vylepšenia sa dočkal predovšetkým nekonečný zoznam zvukov a výkonný pár 20W reproduktorov.

Dynamická klaviatúra Responsive Hammer III s tromi integrovanými senzormi veľmi verne napodobňuje pocit z hry na akustické piano, vrátane rôzneho vyváženia nižších a vyšších klávesov. Každá klávesa disponuje hneď tromi senzormi zvuku a mechanizmus rokov-off verne napodobňuje hranie jemných tónov pri "šteklenie" klávesov. Vaša staccatové či Legátová technika nikdy neznela prirodzenejšie. Povrch je vyrobený zo syntetickej slonoviny, ak by sa tak hráč neskôr rozhodol prejsť na akustické piano, rozdiel bude len minimálny.

Zvuk koncertných krídel bol starostlivo nahraný po jednotlivých tónoch a technológie Harmonic Imaging napodobňuje vzájomnú súhru jednotlivých komponentov koncertného krídla pri stlačení klávesy, ako je napríklad vzájomná rezonanciu strún a ďalšie. Celkový zvuk je teda veľmi komplexná a verný.

Zvuk možno ladiť do najmenších podrobností vďaka virtuálnemu technikovi v režime Smart Mode. Ešte precíznejšie možnosti ponúka Advanced Mode, v ktorom môžete pomocou aplikácie pre iPad nastavovať silu klávesov, dolaďovať (alebo rozlaďovat) jednotlivé struny prípadne určovať mieru zvukového efektu stlačenia a opustenie klávesy.

Pomocou USB môžete piano pripojiť k počítaču a využívať MIDI. SMF (Standard Midi Files) môžete tiež zaznamenávať alebo načítať z externej USB pamäte a piano tiež z externého harddisku prehrá súbory vo formáte WAV a MP3. Nastavenie sa vám zobrazí na prehľadnom OLED displeji, pod ktorým sa nachádza aj intuitívne ovládanie pre ľahkú obsluhu nástroja.

Nechýba výukový program s etudy od Czerného, ​​Burgmüllera alebo Beyera, MIDI konektivita, Bluetooth pre rozšírenie funkcií piana pomocou chytrých zariadení a priestorový zvuk pri počúvaní na slúchadlá. Kawai CN-39 sú k dostaniu v troch farebných odtieňoch, skvele sa tak hodí do vašej moderne vybavenej domácnosti.
vlastnosti
Počet klávesový: 88
Farba: Červená
Klaviatúry: RHA 3
Typ klaviatúry: Kladivková, plastová
Povrch klaviatúry: Syntetická slonovina
Automatické sprievod: Nie
Výučbový systém: Áno
Výkon reproduktorov: 40 W
Počet zvukov: 355
Vstupy: 2x Jack 6,3 mm TS
Výstupy: 2x Line Jack 6,3 mm TS, Headphone Jack 6,3 / 3,5 mm TRS
USB to host: Áno
USB to device: Áno
USB midi: Áno
Šírka: 1445 mm
Hĺbka: 435 mm
Výška: 880 mm
Hmotnosť: 54 kg

 
 
Domáce piana

Digitálne home piano je nástroj s designom podobným klasickým pianínam, avšak s podstatne menším a ľahším telom. Je to teda nástroj, ktorý bude stáť prioritne niekde v miestnosti pri stene. Telo tohto typu nástroja je v absolútnej väčšine prípadov vyhotovené z drevotrieskových dosiek potiahnutých umelou alebo, (pri drahších modeloch) drevenou dyhou v rôznych farebných vyhotoveniach s lesklým, alebo matným, resp. polo-matným povrchom.

Nástroje tejto kategórie štandardne obsahujú kladivkovú mechaniku (klaviatúru) v štandardnom klavírnom rozsahu 88 kláves. Súčasťou tela nástroja je aj výsuvný či vyklápací kryt mechaniky, ktorý zabraňuje poškodeniu alebo znečisteniu mechaniky v čase keď sa na nástroj nehrá. V tele nástroja je uložená aj kompletná elektronická časť nástroja, teda vlastný zvukový modul a ozvučovací systém pozostávajúci zo zosilňovača a reproduktorov. Telo nástroja je pevne pripevnené na stojan pozostávajúci v základe z nôh, priečky tvoriacej zároveň zadnú stenu a pedálnice s troj-pedálom. Digitálne piana tohto typu štandardne obsahujú niekoľko zvukov klasického klavíra, niekoľko zvukov elektrického piana a ďalej zvuky sláčikových a dychových nástrojov. Nástroj je napájaný zo siete prostredníctvom externého napájacieho adaptéru, vyššie modely digitálnych pian ho môžu mať vstavaný v tele nástroja. K nástroju je možné pripojiť minimálne jeden pár bežných nízko-impedančných slúchadiel, pre tiché hranie. Súčasťou bežnej výbavy aj základných modelov v tejto kategórii je obyčajne aj vstavaný metronom a jednoduchý digitálny záznamník (recorder) pre zaznamenanie hranej skladby, pre jej neskoršiu analýzu alebo spätné prehrávanie, či už zo vstavanej pamäti nástroja, alebo z externého pamäťového média.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia