Kategórie
 
 
 
 
 

Roland AE-10G Aerophone

Digitálny dychový nástroj
Kód produktu:4275
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 889,00 € Vaša cena: 769,00 € Ušetríte: 120,00 €

Roland Aerophone AE-10G

DIGITÁLNY DYCHOVÝ NÁSTROJ NOVÉHO TYPU S TRADIČNÝM SAXOFÓNOVÝM PRSTOKLADOM A FLEXIBILNÝMI ZVUKMI

V štúdiu aj na pódiu sa môžete vždy spoľahnúť na váš akustický saxofón. Ak však hráte rôzne hudobné žánre, skúste si predstaviť, aké by bolo užitočné mať jediný dychový nástroj, s ktorým zahráte všetky zvuky. Odpoveďou je Roland Aerophone AE-10 - prelomový digitálny dychový nástroj, ktorý spája prstoklad tradičného saxofónu s rozsiahlymi zvukovými možnosťami. Skúsení saxofonisti si ihneď osvoja typický saxofónový prstoklad, živo dýchajúce zvuky SuperNATURAL a dychový senzor, ktorý reaguje rovnako ako váš obľúbený akustický dychový nástroj. Veľký výber zvukov zahŕňa modely saxofónov od sopránového po barytónový, plus dychové nástroje ako klarinet a trubka, strunové nástroje a zvuky syntetizátora. Vďaka vstavaným reproduktorom, napájaniu z batérie a DAW konektivite je Roland Aerophone AE-10 všestranný a univerzálny nástroj, ktorý vás podporí v každom hudobnom úsilí.• Digitálny dychový nástroj s flexibilnými vstavanými zvukmi
• Prstoklad kompatibilný s akustickým saxofónom
• Náustok s citlivým dychovým senzorom a jazýčkovou štruktúrou pre autentický pocit hrania a využívanie techník ako je Vibrato a Pitch
• Zvuková technológia Roland SuperNATURAL verne reprodukuje aj tie najjemnejšie prejavy vašej dynamiky a artikulácie
• Realistické a expresívne zvuky saxofónov - soprano, alto, tenor a barytón plus možnosť transpozície do akejkoľvek tóniny bez zmeny prstokladu
• Mnohé ďalšie akustické zvuky, napr. dychové nástroje (klarinet, flauta, trubka) a sláčikové nástroje (husle)
• Najnovšie zvuky Roland, optimalizované pre ovládanie dychom
• Ľahké ovládanie voľby zvukov a nastavení vďaka displeju
• Vstavané posluchové reproduktory a výstup pre slúchadlá umožňujú hrať kdekoľvek a kedykoľvek
• Napájanie z batérie (6 x AA), výdrž batérie až 7 hodín nepretržitého hrania
• Ľahké pripojenie k počítaču cez USB
• Vstup pre pripojenie smartfónu alebo prehrávača
 

Začnite hrať ihneď s tradičným saxofónovým prstokladom a responzívnym dychovým senzorom


Po dlhom a vypätom cibrení vašej saxofónovej techniky asi nebudete túžiť prejsť si to celé znova s digitálnym nástrojom, ktorý má úplne iný prstoklad. Roland Aerophone AE-10 nie je tento prípad. Rozloženie jeho ovládacích prvkov je veľmi podobné vášmu saxofónu. Plus k tomu, AE-10 má citlivý dychový senzor, ktorý zároveň funguje aj ako tlakový senzor pri zahryznutí a umožňuje využívanie techník Vibrato a Pitch. Aj začiatočníci si budú môcť s potešením vychutnať hranie rôznych zvukov. 
 

Všetky zvuky safoxónu, ktoré potrebujete, v jedinom nástroji


Nič sa nevyrovná zvuku vášho akustického saxofónu, niekedy však jeho zvuk nemusí byť to, čo práve potrebujete. Pre všetky tieto príležitosti je tu Roland Aerophone AE-10 so vstavanými zvukmi saxofónov. Môžete si vybrať: alto, tenor, soprano a barytón. Vďaka technológii Roland SuperNATURAL všetky hrajú krásne a reagujú na vašu dynamiku a artikuláciu rovnako, ako ich akustické vzory. Popri jednotlivých zvukoch môžete využiť aj funkciu Full Range, ktorá automaticky prepína jednotlivé typy saxofónov podľa rozsahu, v ktorom hráte.
 

Veľká výbava realistických akustických zvukov a syntetizátorov z knižnice Roland


Nie je nič horšie, ako zastavenie práce v štúdiu kvôli tomu, že nemáte so sebou nástroj, ktorý potrebujete. S Roland Aerophone AE-10 sa vám to nestane. V jeho výbave nájdete ďalšie akustické nástroje ako je klarinet, flauta, hoboj, trubka, husle a ďalšie zvuky kvality Roland SuperNATURAL, ktoré verne reprodukujú svoje vzory. Dokonca si môžete zahrať aj na etické nástroje ako je shakuhachi a erhu, s autentickými fluktuáciami výšky a tonálneho charakteru. Keď si vyskúšate jednotlivé zvuky, s využitím funkcie Brass Section môžete vyskúšať aj ich vrstvenie a vytvoriť one-man zbory. AE-10 je vybavený aj zbierkou najnovších zvukov syntetizátorov, ušitých na mieru pre formu a výrazové možnosti dychového nástroja. 

 

Hrajte kdekoľvek a kedykoľvek so vstavanými reproduktormi, napájaním z batérie a slúchadlami


Kedykoľvek a kdekoľvek chcete hrať, ľahký a praktický Roland Aerophone AE-10 je pripravený. Šesť AA batérií poskytuje mobilné napájanie a vstavané posluchové reproduktory prinášajú príjemný zvuk pre pohodlné pohrávanie v kútiku. Máte aj možnosť pripojiť sa priamo k PA systému alebo zosilňovaču, bez potreby použiť mikrofón. Ak potrebujete ozvučiť väčšie typy nástrojov, napr. tuba a fagot, využite Roland CUBE Street EX s napájaním z batérie, ktorý vám poskytne "veľký" zvuk v ľahko prenosnom formáte. Cvičenie a hranie môže byť ešte zábavnejšie, keď si ku Aerophone AE-10 pripojíte váš smartfón alebo prehrávač a zahráte si v sprievode vašich obľúbených skladieb. Vďaka výstupu pre slúchadlá môžete hrať kedykoľvek vo dne aj v noci bez obáv, že by ste vyrušovali vašich blízkych alebo susedov.
 

Dychové ovládanie prináša nové možnosti pre vašu hudobnú produkciu


Roland Aerophone AE-10 je výkonný samostatný nástroj, môžete ho však výborne integrovať s ďalšími zariadeniami. Môžete ho pripojiť k vášmu počítaču cez USB a ovládať softwarové syntetizátory a externé zvukové moduly vo vašom DAW programe. Dychové ovládanie otvára celý svet výrazových možností, ktoré nie sú dosiahnuteľné klávesovými nástrojmi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia