Kategórie
 
 
 
 
 

Roland AE-05 Aerophone Go

Digitálny dychový nástroj
Kód produktu:4276
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Bežná cena: 499,00 € Vaša cena: 437,00 € Ušetríte: 62,00 €

Roland Aerophone GO AE-05

Objavte inšpiratívny svet dychových nástrojov

Dychové nástroje dokážu hudbe dodať silné emócie, najmä v žánroch, akými sú klasická hudba, pop, rock a jazz. Napríklad zvuk saxofónu púta pozornosť milovníkov hudby každého veku a mnohí z nich by naň radi vedeli hrať, aj keď to nie je vždy jednoduché. Na výber je mnoho typov dychových nástrojov a výber môže byť zložitý, najmä ak máte radi viacero z nich. Kvôli hluku môže byť cvičenie doma náročné, a to najmä večer. Udržať si motiváciu, keď máte obmedzený čas alebo priestor na hranie môže byť zložité. Roland Aerophone GO je digitálny dychový nástroj, ktorý vyrieši všetky tieto problémy. Je vybavený 11 expresívnymi nástrojmi vrátanie niekoľkých zvukov saxofónu. Vďaka batérii a integrovanému reproduktoru si môžete zahrať kdekoľvek. A keď pripojíte slúchadlá, môžete cvičiť kedykoľvek. Okrem toho môžete bezdrôtovo pripojiť svoj smartfón, a získať tak prístup k ďalším zvukom, hrať spolu s obľúbenými skladbami alebo hrať v skupine až so šiestimi priateľmi. Ak ste vždy túžili hrať na saxofóne (alebo flaute, klarinete a iných nástrojoch), Aerophone GO vám na začiatok poskytne všetko, čo potrebujete.

 

  • 11 integrovaných zvukov vrátane šiestich druhov
  • saxofónu, flauty, klarinetu, huslí a 50 zvukov dostupných cez aplikáciu Aerophone GO Plus pre zariadenia so systémom iOS a Android
  • Vďaka slúchadlám môžete hrať kedykoľvek bez rušenia ostatných
  • Hrajte kdekoľvek vďaka batérii a integrovanému reproduktoru
  • Jednoduché prenášanie vďaka nízkej hmotnosti (695 g) a špeciálny mäkký obal na prenášanie
  • Hrajte si v sprievode obľúbených skladieb prehrávaných zo smartfónu prostredníctvom funkcie Bluetooth® Audio
  • Zahrajte si až so šiestimi priateľmi prostredníctvom aplikácie Aerophone GO Ensemble pre smartfóny so systémom iOS alebo Android
  • Tradičný saxofónový prstoklad a okamžitá transpozícia do akejkoľvek tóniny bez zmeny prstokladu
  • Náustok s citlivým dychovým senzorom a jazýčkovou konštrukciou pre autentický pocit hrania a využívanie techník, ako je Vibrato a Pitch

Nájdite si inšpiratívny zvuk, vyberte si obľúbenú melódiu a začnite hrať

Vďaka 11 integrovaným zvukom nástrojom (soprán, alt, tenor, barytón saxofón a ďalšie) vám Aerophone GO umožní objavovať množstvo nových hudobných žánrov. Aj v prípade, že saxofón je váš obľúbený nástroj, môžete nájsť novú inšpiráciu v nových zvukoch husle, klarinet alebo dokonca syntetizátor. Bezplatná aplikácia Aerophone GO Plus vám umožní objavovať ešte viac: obsahuje ďalších 50 zvukov a umožní vám prispôsobiť nastavenia tak, aby vyhovovali vášmu vlastnému štýlu.

 

Hrajte kedykoľvek a kdekoľvek

Aerophone GO sa veľmi jednoducho prenáša a vďaka štyrom nabíjateľným NI-MH batériám (typ AA) môžete hrať kdekoľvek. Integrovaný reproduktor poskytuje kvalitný zvuk, kdekoľvek chcete hrať, bez potreby použitia externých reproduktorov a pripojení. So slúchadlami môžete hrať kedykoľvek cez deň alebo v noci bez toho, aby ste rušili svoju rodinu alebo susedov. Jednoducho si vyberte zvuk, nastavte hlasitosť a hrajte. Vďaka hmotnosti 695 g a mäkkému obalu na prenášanie je Aerophone Go aj skvelý partner na cesty.

 

Aplikácia pre smartfóny, s ktorou sa rýchlejšie naučíte svoju obľúbenú skladbu

Ako samostatný nástroj ponúka Aerophone GO inšpiratívne zvuky, prenosnosť a možnosť hrania so slúchadlami. A ak k nemu pripojíte smartfón cez rozhranie Bluetooth®, až vtedy sa začnú diať veci. Aerophone GO Plus je bezplatná aplikácia, vďaka ktorej môžete hrať v sprievode obľúbených skladieb prehrávaných zo smartfónu. Ponúka viacero možností pre učenie a precvičovanie skladieb, napríklad spomalenie tempa prehrávanej skladby alebo opakovanie určitej časti skladby, ktorú si tak môžete podrobne naštudovať. Vďaka aplikácii máte k dispozícii ďalších 50 zvukov pre rôzne hudobné štýly. Môžete dokonca upravovať rôzne nastavenia vrátane citlivosti dychového ovládania a snímača zahryznutia, a prispôsobiť si druh prstokladu.

 

Ensemble

Vďaka aplikácii Aerophone GO Ensemble môžu spolu bezdrôtovo hrať až siedmi hráči na Aerophone GO. Po pripojení k tejto bezplatnej aplikácii získa každý člen skupiny prístup k 19 zvukom v smartfóne a každý hudobník si môže vybrať iný zvuk. Zvuk celej skupiny sa zmixuje v smartfóne; po pripojení k malému posluchovému reproduktoru (napríklad Roland Cube Street EX) ho môže každý počuť a reagovať naň, čo sa dokonalé hodí pre pouličné vystúpenia, jamovanie alebo výučbu v triede.

*K dispozícii pre zariadenia so systémom iOS a Android

 

 

Podpora klasického saxofónového prstokladu a autentického dychového ovládania

Aerophone GO je skvelou voľbou pre každého, kto sa učí hrať na dychový nástroj. Jeho prstoklad kompatibilný s prstokladom klasického saxofónu a flauty, takže aj skúsení hráči môžu používať známe techniky hry. Citlivý dychový senzor funguje zároveň ako tlakový senzor pri zahryznutí a umožňuje využívanie techník Vibrato a Pitch. Začiatočníci môžu ihneď využívať integrované zvuky. Skúsenejší hráči zase ocenia, že si na nástroji Aerophone GO môžu zahrať bez toho, aby sa museli učiť nový prstoklad alebo prispôsobovať vlastnú techniku.

 

Osvojte si transpozíciu tónov

Pri hre na saxofóne je pochopenie transpozície nevyhnutnosťou. Saxofón je transpozičný nástroj, čo znamená, že stupnica, v ktorej hráte, znie inak v porovnaní s tým, čo je zapísané v partitúre. Ak spolu napríklad hrajú gitarista, klavirista a saxofonista v stupnici C, saxofón bude hrať v stupnici A (v prípade alt saxofónu) alebo v stupnici D (v prípade tenor saxofónu). Funkcia Transpose nástroja Aerophone GO uľahčuje pochopenie vzťahu medzi tým, čo čítate v partitúre, a tým, čo hráte a počujete.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia