Kategórie
 
 
 
 
 

Roland AE-015 Aerophone Mini

Digitálny dychový nástroj
Kód produktu:4717
Výrobca:Roland
Dodacia lehota
Dostupnosť: Info telefonicky alebo mailom
Vaša cena: 299,00 €

Roland AE-01 Aerophone Mini

Dychový syntezátor AE-01 Aerophone Mini predstavuje ideálny nástroj pre začínajúcich muzikantov všetkých vekových skupín, ktorí sa rozhodli podniknúť prvé krôčiky na ceste za hudobnými sny. Dizajn a prstoklad tohto moderného dychového nástroja je odvodený od zobcových fláut, však samotná hra a učenie je ešte jednoduchšie ako v prípade flétniček.

Aerophone Mini ponúka šesť základných vstavaných zvukov (saxofónu, priečne flauty, huslí, klarinetu, rúrky a syntetizátoru) a ďalších päťdesiat z aplikácie Aerophone Mini Plus vďaka kompatibilite s Bluetooth. Zvlášť deti si tak môžu jednoducho otestovať jednotlivé zvuky a lepšie sa potom v budúcnosti rozhodnúť pri voľbe hudobného nástroja. Na rozdiel od fláut hra na Aerophone Mini nevyžaduje precíznu prácu s dychom - vďaka digitálnemu zvukovému procesoru a dychovému senzoru jednoducho nastavíte citlivosť a na dosiahnutie perfektného tónu tak postačí ľahučké fúkania.

Aplikácia Aerophone Mini okrem databázy zvukov ponúka i jedenásť výukových skladieb s nastaviteľným tempom skladby a jednoduchým výkladom, kedy aplikácia vizuálne zobrazuje správny prstoklad pre každú notu. Kompatibilita s Bluetooth vám navyše umožňuje streamovať a hrať do vašich obľúbených skladieb, a dokonca vďaka podpore MIDI cez Bluetooth bezdrôtovo prepojiť Aerophone Mini s DAW a nahrávať.

Praktickosť tohto nástroja ilustruje vstavaný reproduktor, napájanie batériami (Ni-MH) a možnosť hrania do slúchadiel - na Aerophone Mini si tak zahráte bez preháňania kdekoľvek a kedykoľvek k tomu budete mať príležitosť, bez toho aby ste kohokoľvek rušili. Aerophone Mini vás navyše zapojí aj do hudobného kolektívu, kedy sa pomocou jediného smartphonu môžete prepojiť až so šiestimi ďalšími hráčmi na Aerophone, a výsledný zvuk zmiešať priamo v aplikácii. K telefónu potom stačí pripojiť reprobox a digitálne ansámbel je na svete.
vlastnosti
Počet zvukov: 6
Rozmery: 43 x 76 x 444 mm
Hmotnosť: 0,5 kg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia