null

Kategórie
 
 
 
 
 

Nová séria elektronických bicích Roland TD-17

ROLAND PREDSTAVUJE SÉRIU TD-17 V-DRUMS

Cenovo dostupná súprava bicích V-Drums, ktorá bubeníkom pomôže rýchlejšie sa zlepšovať vďaka zvuku vlajkového modelu, špičkovej hrateľnosti a pripojeniu Bluetooth®  

                       TD-17K-L                                       TD-17KV                                           TD-17KVX

 

Spoločnosť Roland predstavuje sériu bicích TD-17, najnovší prírastok do radu bicích V-Drums. Výsledkom kombinácie zvuku vlajkového modelu a nových padov sú súpravy TD-17KVX, TD-17KV a TD-17K-L, ktoré autenticky napodobňujú hranie na akustických bicích: presné kopírovanie fyzického pohybu, koordinácia paličiek a kontrola hry rukami aj nohami, ktorú potrebuje každý bubeník. Okrem toho sú vybavené množstvom motivačných funkcií na cvičenie a funkciou Bluetooth, vďaka ktorej je možné hrať spolu so skladbami a video lekciami prehrávanými bezdrôtovo zo smartfónu. Pre domácich hráčov, ktorí sa chcú v bubnovaní posunúť na novú úroveň, neexistuje lepšia voľba ako súprava série TD-17.

 

Na bicích série TD-17 môžu bubeníci hrať rovnakými technikami ako na akustických bicích. Srdcom každej súpravy je nový zvukový modul TD-17 s technológiou Prismatic Sound Modeling z vlajkového modelu Roland TD-50, vďaka ktorému bude každé hranie zážitkom. Jeho zvuky verne reprodukujú charakter a tón akustických bicích s bleskurýchlou odozvou, širokým dynamickým rozsahom a prirodzenými tonálnymi zmenami, ktoré sa menia v závislosti od miesta a intenzity úderu.

 

Súpravy TD-17KVX a TD-17KV sú vybavené novým padom pre rytmičák PDX-12 s dvojitou sieťovinovou hlavou a veľkým 12-palcovým povrchom, ktorý pomáha pri rozvíjaní správnej techniky hry. Napnutie blany možno nastavovať a dosiahnuť tak prirodzený odraz. Výška obruče rytmičáku umožňuje hráčovi hrať otvorené rim-shoty s prirodzeným držaním paličiek.

 

Súčasťou súpravy TD-17KVX je aj nový VH-10, ktorý sa dá používať so stojanom pre akustický hi-hat a ktorý replikuje prirodzený charakter a hojdavý pohyb skutočného hi-hat činelu. Hi-hat VH-10 umožňuje precízne ovládanie s nepretržitým snímaním otvorenia/zatvorenia činelu a zvukov pri údere na povrch/okraj. Vďaka tomu si môžu hráči zdokonaľovať tradičné techniky hry.

 

Všetky tri súpravy série TD-17 sú vybavené novým kopákovým padom KD-10, ktorý je kombináciou odolnosti a nízkej hlučnosti aj pri hre v domácom prostredí. Model KD-10 možno používať s akýmkoľvek štandardným samostatným aj dvojitým kopákovým pedálom.

 

Modul TD-17 obsahuje 50 súprav pre akýkoľvek hudobný štýl a množstvo funkcií na cvičenie a rozvíjanie techniky, s ktorými sa pri cvičení nebudete nikdy nudiť. Hráči si môžu zlepšovať časovanie vďaka rôznym cvičeniam režimu Coach Mode, využívať ponuku Warm-up na každodenné cvičenia a sledovať svoje pokroky pomocou integrovaného rekordéra. Spárovaním smartfónu cez Bluetooth môžu cez modul bezdrôtovo prehrávať zvuk skladieb alebo video lekcií a hrať spolu so skladbami. Modul TD-17 možno prepojiť aj s aplikáciou Melodics for V-Drums pre počítače Windows/Mac, ktorá ponúka množstvo bezplatných lekcií na rozvíjanie rytmu, časovania a svalovej pamäte.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia