Kategórie
 
 
 
 
 

Rode Rodelink Filmmaker Kit

Bezdrôtový systém 2,4Ghz s Lavalier mikrofónom
Kód produktu:2849
Výrobca:Rode
Dodacia lehota
Dostupnosť: obvykle 3 dni
Bežná cena: 359,00 € Vaša cena: 299,00 € Ušetríte: 60,00 €

RØDELink Filmmaker Kit

RØDELink Filmmaker Kit je kompletná sada pre bezdrôtový prenos s prijímacím RX-CAM, vysielač TX-BELT a klopový mikrofón Lavalier.
 
Základná charakteristika:
 
Series II, 2.4GHz digitálny prenos
128-bitové šifrovanie
Až 100m dosah
OLED display (na prijímači)
Párovanie pomocou jedného tlačidla
Tri úrovne zosilnenia
Napájanie pomocou AA batérií alebo USB
Súčasťou setu klopový mikrofón Lavalier
 
RØDELink predstavuje novú generáciu digitálnych bezdrôtových systémov. Za použitia Series II 2.4GHz digitálneho prenosu s 128-bitovým šifrovaním, je schopný neustále sledovať a "skákať" medzi frekvenciami a tým udržať najsilnejšie možnú úroveň signálu na vzdialenosť až 100 m.
 
RØDELink Filmmaker Kit poskytuje všetko, čo potrebujete na natáčanie videa bezdrôtovo, vrátane prijímača, vysielača a klopového mikrofónu s broadcastové kvalitou.
 
Prijímač (RX-CAM) má OLED displej poskytujúce informácie o úrovni, stave batérie (prijímač aj vysielač), mute a výberu kanála.
Jednotka môže byť namontovaná na štandardné kamerovú topánočku, 3/8 "závit alebo ju možno pomocou klipu umiestniť za opasok. Pre väčšiu univerzálnosť môže byť montáž do topánočky umiestnená v jednej z dvoch polôh.
 
Ľahký vysielač (TX-BELT) možno namontovať na opasok alebo oblečenie, a je vybavený zaisťovacím závitom (kompatibilným s Micon-1), čo zaisťuje bezpečné spojenie s mikrofónom.
 
Súčasťou sady je klopový všesmerový mikrofón RODE Lavalier poskytujúce najvyššiu možnú kvalitu zvuku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia