Kategórie
 
 
 
 
 
Music Man BH 500
zväčšiť obrázok
VýpredajVystavený tovar

Music Man BH 500

Basový zosilňovač
Kód produktu:3199
Výrobca:Music Man
Dodacia lehota
Dostupnosť: Ihneď k odberu
Bežná cena: 898,00 € Vaša cena: 598,00 € Ušetríte: 300,00 €

Music Man BH 500

Basové zosilňovače Music Man sú vyrobené v duchu pôvodného dizajnu a klasického zvuku, no sú obohatené o moderné technológie a inovácie od Marca De Virgiliis, ktorý vyniesol Markbass na piedestál svetových basových zosilňovačov.

Zosilňovač BH 500 má solid-state predzosilňovač a 500W analógový výkonový zosilňovač s nekompromisnou reprodukciou basových frekvencií a úžasným hrejivým zvukom. S využitím základných ovládačov Bass-Treble a rozšírenej 5-pásmovej EQ sekcie môžete ušiť pre vašu basu zvuk do akéhokoľvek hudobného štýlu.

Kvalitné gitarové zosilňovače Music Man, vyrábané v druhej polovici 70. rokov, si získali dôveru a rešpekt hudobníkov na celom svete vďaka svojmu klasickému zvuku a neprekonateľnej zvukovej integrite. Keď má značka svoju "dobre známu tvár", obyčajne sa u svojich priaznivcov teší aj veľkej vernosti a dôvere, ktorí presne vedia, čo majú očakávať, keď si kúpia niektorý z jej produktov.

Solid-state predzosilňovač BH 500 má hrejivý, prirodzený zvuk a verne reprodukuje skutočný zvuk vášho nástroja. Vďaka kompletnej a efektívnej 5-pásmovej EQ sekcii máte na dosah ruky veľkú paletu zvukov a okamžitý prístup dvom nastaveniam EQ, ktoré môžete prepínať pedálovým spínačom - veľmi praktické na koncerty. Analógový výkonový zosilňovač s výkonom 500W má úžasný attack, definíciu a nekompromisnú reprodukciu basových frekvencií.

Zosilňovač BH 500 rešpektuje pôvodnú filozofiu a dizajn originálneho modelu. Za svoju kvalitu a dlhodobú spoľahlivosť vďačí dôkladnej výrobe, špičkovému testovaniu, kontrole a samozrejme komponentom najvyššej úrovne a kvality. Okrem legendárneho klasického zvuku má tento model aj úžasnú hmotnosť - len 6,2 kg!

Predzosilňovač Solid state
Výkonový zosilňovač   Solid state
Výkon 500W @4ohm / 300W @8ohm
Ovládače Gain - Volume
EQ Treble - Bass 5-pásmový prepínateľný EQ (±16 dB) 67Hz, 184Hz, 520Hz, 1,4kHz, 3,8kHz
Ostatné funkcie XLR Line Out výstup so spínačmi Pre/Post EQ a GND Lift
FX Send/Return slučka, Tuner Out výstup pre ladičku
Rozmery (ŠxVxH) 30,4 x 45,7 x 30,4 cm
Hmotnosť 6,2 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia